انتخابات در كشور ما فرصتي براي نمايش وحدت و همدلي بيشتر است

به گزارش خبرنگار مهر، ایرج حسن زاده ظهر دوشنبه در جمع مردم شهرستان دهگلان در مسجد جامع این شهر اظهار داشت: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری همراه با انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا نیاز به تمهیدات لازم دارد که این مقدمات فراهم شده است.
وی افزود: مردم ایران ملتی زنده و پویا هستند که دست در دست هم به آبادانی و پویایی کشور کمک کرده و در تمام عرصه ها به خصوص انتخابات حضور داشته باشند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان با اشاره به توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: مردم همیشه در صحنه جمهوری اسلامی ایران با حضور میلیونی و پرشور خود در انتخابات 24 خرداد مشتی محکم بر توطئه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند زد.
حسن زاده در خصوص اهمیت انتخابات بیان کرد: انتخابات در كشور ما نشانه اتحاد، انسجام و وحدت ملی است و اهمیت انتخابات در گرو مشاركت گسترده و حضور موثر مردم است و این مشاركت مستلزم مقدماتی ضروری برای شكل گیری و ایجاد شور و نشاط در امر انتخابات و تعیین سرنوشت برای كشور است.
وی یادآور شد: به یاری خدا در انتخابات 24 خرداد مردم ولایتمدار شهرستان دهگلان با حضور حداكثری، در پای صندوق های رای حماسه ای بی نظیر و ماندگار از خود بر جای گذاشته و بار دیگر حماسه ای عظیم در كارنامه زرین خود رقم می زنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: امروز در مقابل توطئه های جهان غرب از قبیل تحریک قومیت ها، تلاش در راستای القای شکاف در بین مردم و اعمال تحریم های اقتصادی، ملت ایران شجاعانه از تمامیت معنوی و انقلابی خود دفاع می کنند و دشمنان این ملت را با شکست عظیمی روبه رو خواهند کرد.
حسن زاده از آحاد مردم غیور و شهید پرور شهرستان دهگلان دعوت به عمل آورد تا با حضور خود در 24 خرداد ماه حماسه سیاسی دیگری در تقویم جمهوری اسلامی ایران رقم بزنند.


خبرگزاری مــهر
MEHRNEWS