حرکت در محور قانون لازمه حفظ نظام است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علي شکري پیش از ظهر دوشنبه در نشستی با جمعی از فرهیختگان استان سمنان در محل این اداره کل در شاهرود، ضمن بيان اينکه قانونمندي لازمه حفظ نظام است افزود: ثمرات و عظمت انقلاب اسلامي در کشورهاي ديگر قابل لمس بوده و حضور پرشور در انتخابات 24 خرداد لازمه حفظ اين عظمت است.
وي با اشاره به کدها و شاخصه هايي که مقام معظم رهبري در انتخاب فرد اصلح مطرح فرمودند اظهار داشت: حرکت بر اصول قانون، آرامش و حفظ وحدت، جلوگيري از انشقاق و جدايي آحاد ملت و احزاب از جمله اين کدها است که ما را در تصميم گيري درست کمک مي کند.
عضو شورای فرهنگ عمومی استان سمنان، حماسه سياسي را مقصد تحقق حماسه اقتصادي دانست و تصريح کرد: حضور در انتخابات اقتدار همه جانبه را در بر خواهد داشت و اين اقتدار سياسي مي تواند در اقتدار اقتصادي و حتي امور بين الملل نيز تاثيرگذار باشد.
شکري گفت: حضور پرشور مردم در پاي صندوق هاي راي لازمه بستر سازي بوده و سازمان تبليغات اسلامي مي تواند در تحقق اين امر تاثير قابل توجهه اي داشته باشد.
رئیس ستاد ساماندهی شئون استان سمنان اظهار داشت: تشنگي جهان امروز به آموزه هاي دين اسلام سبب شد تا امام خميني (ره) با کمک مردم بر استکبار و طاغوت پيروز شود و پايه هاي ظلم و بي عدالتي را در جهان متزلزل کند.
شکري در پايان خاطر نشان کرد: آنچه که در انقلاب هاي منطقه مثل مصر، بحرين و عربستان اتفاق افتاد به خاطر  روشن شدن ذهن مردم  و الگوگيري از ديگر انقلاب هاي آزادي بخش مثل انقلاب ايران بود.

خبرگزاری مــهر
MEHRNEWS