اعیاد شعبانیه در فیروزکوه برگزار می شود/ اهدای جوایز به اسامی حسین، سجاد و عباس

حجت ‏الاسلام داود ضمیر رضوانی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نامگذاری سوم و چهارم شعبان المعظم، سالروز میلاد سیدالشهدا(ع) و پرچمدار دشت کربلا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) به نام روز پاسدار و روز جانباز، نمادی از معنویت، عدالت، عزت و قدرت غیور مردانی است که از نخستین ساعات پیروزی انقلاب، صادقانه وارد سلک پاسداری شدند و در راه آرمانهای الهی و انقلابی سر و جان گذاشتند و مقتدرانه از دوران ارزشمند دفاع مقدس عبور کردند. وی تصریح کرد: جانبازان همچون مولای خود قمر بنی هاشم(ع) در راه ترویج فرهنگ ناب اسلامی و احیای ارزشها، استوار و پابرجایند و در هر شرایطی در صحنه حاضرند.

افزایش ظرفیت دینی شرط بهره مندی از عنایت اهل بیت(ع) است رئیس اداره تبلیغات اسلامی فیروزکوه با اشاره به فرا رسیدن ماه شعبان ادامه داد: افزایش ظرفیت و معرفت دینی و انسانی، شرط بهره مندی از عنایت اهل بیت(ع) در این ماه و دیگر ماه های سال است. وی تصریح کرد: بنابراین با فضیلت ترین کارها در نزد خداوند ایمان و اعتماد به خداوند است که نصرت خداوند را برای مؤمن در پی دارد و بررسی زندگی بزرگان دینی نشان داده که از علل پیروزی آنها در مشکلات و تصمیم گیریها، همین اعتماد به خداوند بوده است. حجت ‏الاسلام رضوانی اضافه کرد: جانبازی، دین ‌خواهی است، هر که دین ‌خواه و در دین ثابت ‌قدم است، جانباز واقعی بوده و میزان جانبازی ما مهر و عشق به ولایت است.


اهدای جوایز به اسامی و القاب امام حسین، امام سجاد و حضرت عباس(ع) وی در ادامه از برگزاری مراسم جشن میلاد امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز پاسدار و جانباز در شهرستان فیروزکوه خبر داد و گفت: در این مراسم به کسانی که نام و القاب امام حسین(ع)، امام سجاد(ع) و حضرت عباس(ع) را دارند به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی فیروزکوه افزود: این مراسم روز پنج شنبه 22 خرداد ماه در حسینه شهدای فیروزکوه برگزار می شود که در این مراسم با اهدای جوایز و لوح تقدیر از جانبازان و ایثارگران و خانواده های آنان تجلیل به عمل خواهد آمد.
خبرگزاری مــهر
MEHRNEWS