سخنان فرهاد ظریف درباره حضور ايران در لیگ جهانی والیبال

 تقابل فرهاد ظریف، بازیکن پست لیبرو با 190 بازی ملی از ایران و موزیریسکی، بازیکن سرعتی تیم ملی روسیه با 72 بازی ملی در مسابقه والیبال ایران و روسیه درنوع خود جالب و دیدنی بود، فرهاد ظریف لیبروی با انگیزه تیم ملی ایران در آستانه مسابقه ایران و صربستان از انگیزه بالای خود و بازیکنان تیم والیبال ایران در تقابل با صربستان اینگونه سخن می گوید.

 صربستان  در حال حاضر يکی از قدرتمندترين تيم‌های جهان است ، آنها دو سال قبل هم قهرمان اروپا شده بودند  و در هفته نخست ليگ جهانی  کوبا را هم مغلوب بازی خوب خود کرده بودند ، اکثر تيم‌هايی که در ليگ جهانی حضور دارند حرفه‌ای و قدرتمند هستند، صربستان هم که ما جمعه باآنها در تهران بازی داريم یکی از آن تیمها به شمار میرود.

امتیازی که ما نسبت به تیم صربستان داریم بازی در ایران و در مقابل تماشاگران خودمان است ولی این نکته را هم باید در نظر بگیریم که تيم‌های بزرگ نظير صربستان به بازی مقابل انبوه تماشاگران عادت دارند و فکر نمی کنم آنها از اين بابت  مشکلی داشته باشند، البته تيم‌های آسيايی همیشه با این امر در تهران مشکل داشته اند ولی بعيد است تيم‌های بزرگ با چنين جوی آشنا نباشند.

ما برای بازی با صربستان و موفقیت در لیگ جهانی از انگیزه بالایی برخوردار هستیم ، تیم ما در مسابقات جهانی والیبال موفق به شکست تیم صربستان شده است و پیروزی بر این تیم دور از ذهن نیست ، در حال حاظر هم  خوب تمرين کرديم و به دنبال نمايش خوب در لیگ جهانی هستيم.

درباره تيم صربستان هم باید بگویم همه بازيکنان آن‌ها را می شناسيم، بازیکن پشت خط زن آنها جوان و بسيارخوب است، سال قبل هم در مسابقات انتخابی المپيک برابر تیم ما بازی کرد ، مطمئنا کار سختی مقابل او پيش رو داريم ولی با اين وجود بايد با تمام توان برای پيروزی بر تیم حریف تلاش کنيم.

در پایان هم از مردم عزیز و خوبمان میخواهم ما را تنها نگذارند و به سالن مسابقه بیایند ، ما به دنبال به نمايش گذاشتن يك بازی خوب در برابر آنها هستيم.

لازم به ذکر است لیگ جهانی والیبال میعادگاه تيمهای بزرگ جهان است و تیم ایران با پشتوانه به مربی فهيم و نسلی از بازیکنان طلايی خود تبدیل به یکی از تیمهای قدرتمند جهان و آسیا شده است.

فرهاد ظریف لیبروی تیم وایبال ایران

محمد بیگی

منبع: نون و آب