من را عوض کنید!

به گزارش خبرنگار مهر، سرمربی تیم ملی والیبال پس از دیدار تیم های ایران و صربستان در نشست خبری اظهار داشت: انتظار داشتیم برنده این بازی باشیم اما نتوانستیم. البته در گیم پنجم تا امتیاز مساوی 16 هم رفتیم اما در نهایت بازنده شدیم.
وی ادامه داد: در گیم اول و دوم پشت خط زن صربستان سرویس های خوبی زد و ما را عذاب داد ضمن اینکه سرویس های ما هم خوب نبود چیزی که در دو گیم بعد آن را جبران کردیم.
ولاسکو به استفاده از شهرام محمود در دیدار برابر صربستان اشاره کرد و گفت: محمودی خوب بازی کرد. هر بازی که با صربستان داریم می توانیم از این تیم چیزهای زیادی یاد بگیریم. این بازی نشان داد که چگونه باید از دفاع استفاده کنیم. باید این مسائل را یاد بگیریم. کاری که محمودی توانست آن را انجام دهد.
سرمربی تیم ملی والیبال با تاکید بر اینکه بازیکنان تیمش در این بازی جنگنده ظاهر شدند خاطرنشان کرد: قول داده بودم که بازی خوبی در مصاف با صربستان داشته باشیم و آن چیزی بود که انجام دادیم. برای اینکه برنده شویم باید در برخی مسائل بهتر کار کنیم.
ولاسکو با تاکید بر اینکه اختلاف امتیاز در ست های برده و باخته اهمیت زیادی ندارد یادآورد شد: مهم نتیجه نهایی است. اینکه صربستان سه گیم را برد و ما فقط دو گیم را با پیروزی تمام کردیم. البته آنچه مهم است اینکه بازیکنان اعتماد به نفس پیدا کردند و اینکه می توانند مقابل بزرگان دنیا هم خوب بازی کنند.
" در گیم هایی که از دو تعویضه معروف های خود استفاده نکردید بردیم و برعکس در گیم هایی که دو تعویضه داشتید باختیم. اصرار شما بر این کار چیست؟" وی در پاسخ به این سوال گفت: معروف وقتی جلو است دفاع خوبی ندارد اما مهدوی در آن شرایط بهتر می تواند دفاع کند. در صورت من روی دو تعویضه تاکید دارم فقط باید در مورد آن تمرین بیشتری داشته باشیم. تمام تیم های خوب دنیا طی 10 سال گذشته این کار را انجام اده اند. اگر از برزیل هم بپرسید همین جواب را می دهد که به هر حال دو تعویضه گاهی کارایی دارد و گاهی هم نه.
سرمربی تیم ملی والیبال در پایان در پاسخ به این پرسش که در چه صورت از انجام این کار دست می کشید گفت: تا زمانی که من هستم از دو تعویضه استفاده می کنم. می توانید مربی تیم را عوض کنید تا شاهد آن نباشید.

خبرگزاری مــهر
MEHRNEWS