دولت و رسانه ها

ارتباط دو سویه دولت و رسانه ها

رئیس جمهوری منتخب ملت ایران بر ارتباط دو سویه دولت و رسانه ها تاکید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در نشست هم اندیشی مدیران رسانه های داخلی گفت: رسانه ها در طول انتخابات زمینه را برای انتخاباتی سزاوار و متناسب با شأن ملت بزرگوار ایران فراهم کردند و بعد از انتخابات نیز رسالت خود را ایفا می کنند.
آقای روحانی در ادامه افزود: در دولت آینده بنای ما بر این است که ارتباط دولت و رسانه ها ارتباطی دو سویه باشد، یعنی رسانه ها برای پیشبرد اهداف مد نظر مردم، نظام و دولت به دولت کمک کنند و از طرفی دیدگاه و انتظارات مردم را به دولت منعکس نمایند.
وی گفت مردم انتظارات بر حق و نظرات قابل ملاحظه ای دارند که انعکاس انتظارات و مشکلات مردم و همچنین نقد دلسوزانه از وظایف رسانه هاست.
دکتر روحانی با اشاره به اینکه دولت بی نقص نیست افزود: رسانه ها در واقع نوعی نظارت دائمی بر کار حکومت و دستگاههای اجرایی دارند و این نقد حتما برای دولت و کشور مفید خواهد بود.
گفتنی است نشست هم اندیشی مدیران رسانه در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار گردید و طی آن تعدادی از مدیران خبرگزاری ها و روزنامه های داخلی ضمن بیان دیدگاههای خود، انتظاراتشان را نیز از دولت یازدهم بیان کردند.

منبع: نون و آب