رنگ مو با در نظر گرفتن سن شما :

بسیاری از خانم ها دوست دارند جوانتر از سنشان به نظر بیایند عوامل بسیاری وجود دارد از جمله این موارد میتواند: انتخاب رنگ موباشد که میتواند تاثیر بسزایی در جوانتر به نظر رسیدن شما داشته باشد.
  • رنگ موی قهوه ای
هنگامی که سن شما رو به افزایش است پوست کم کم رنگدانه های خود را از دست می دهد در این وضعیت رنگ موی قهوه ای می تواند در بالا بردن زیبایی شما کمک کند. رنگ قهوه ای در طیف گسترده ای موجود است ممکن است رنگ قهوه ای انتخابی شما قهوه تیره، شکلاتی و یا قهوه ای طلایی باشد اما اگر می خواهید جوان تر به نظر برسید از قهوه ای شنی یا قهوه ای شکلاتی متوسط استفاده کنید  . به هیچ عنوان از رنگ قهوه ای تیره و یا سیاه استفاده نکنید.
  • رنگ موی بلوند
    رنگ مو با در نظر گرفتن سن شما رنگ مو با در نظر گرفتن سن شما
رنگ موی بلوند برای خانم های بالای 35 سال یکی از بهترین گزینه هاست، زیرا توانایی پوشاندن موهای سفید و خاکستری را دارد مخصوصا رنگ موی بلوند با تن عسلی و طلایی علاوه بر زیبایی سن شما را کمتر نشان می دهد. از رنگ های بلوند یخی و خاکستری خودداری کنید شما را مسن تر نشان می دهد.
  • رنگ موی شرابی
رنگ موی شرابی گزینه ای عالی برای پوست های جوان است اما وقتی سن رو به افزایش است باید در استفاده از این رنگ احتیاط کرد، جوانان باید از موهای شرابی  مایل به قرمز خودداری کنند و هم چنین در سن های بالاتر از رنگ موی قهوه ای با با سایه های قرمز و شرابی استفاده کنید. به شما نگاهی جوان را می دهد.
  • رنگ موی سرمه ای
رنگ آبی و سرمه ای بسیار چشم را تسکین می دهد،  علاوه بر زیبایی رنگ پوست را روشن تر و سن را کمتر نشان می دهد .
  • رنگ موی لیمویی
این رنگ یکی از درخشان ترین رنگهاست، اگر می خواهید جوان به نظر برسید  این رنگ باعث نشاط و باز شدن چهره می شود و شما را جذاب می کند.

 

منبع: نون وآب