سعيد آقاخانی بازيگر و كارگردان تلويزيونی كه بيشتر با موضوع طنز سريالهای خود را ميسازد و همين چند وقت پيش و در ماه مبارك رمضان آخرين ساخته خود را هم به نام خروس را با همين موضوع يعنی طنز از شبكه دو سيما به روی آنتن برد ، به تازگی به دنبال گرفتن پروانه ساخت از اداره کل نظارت و ارزشیابی برای ساخت اولين فيلم بلند خود با نام هيولا است.

نكته جالب اين فيلم هيولا موضوع آن است كه بر خلاف انتظارها فيلم با ژانری متفاوت از سبك كاری آقاخانی ساخته خواهد شد و مضمونی كاملا"اجتماعی دارد ، فيلمنامه اين كار را نيز خود آقاخانی نوشته است و تهيه كنندگی آن بر عهده آقای محسنی‌نسب است ، به گفته تهيه كننده هيولا اين فيلم برای حضور در جشنواره سی دوم فيلم فجر خود را آماده ميكند.

انتخاب بازيگران هيولا با دقت فراوان

به گفته محسنی نسب  فيلم بزودی در مسير ساخت قرار ميگيرد و تقريبا" بازيگران فيلم با دقت فراوان مشخص شده اند ، لازم به ذكر است هيولا از هشت بازيگر اصلی تشكيل خواهد شد كه در بين آنها نامهايی چون رضا عطاران ، محسن تنابنده و فرهاد اصلانی به چشم ميخورد ، گفته ميشود سعيد آقاخانی شخصا" با اين اشخاص صحبت كرده است.

نكته جالب انتخاب بازيگران اين است كه برخلاف اين كه گفته ميشود اين فيلم موضوع جدی دارد ولی بازيگران اين فيلم همان هنرمندان فيلمهای طنز هستند، سعيد آقاخانی نيز خود كه كاراكتری طنز دارد، قرار است در فيلم نقش كوتاهی را نقش آفرينی كند.

محسن تنابنده و فرهاد اصلانی دو بازيگر فيلم هيولا اثر سعيد آقانی


داستان فيلم داستانی اجتماعی است

هنوز خبرهايی كاملی از داستان فيلم سعيد آقاخانی با نام هيولا منتشر نشده است ولی به گفته سخن گوی هيولا يعنی تهيه كننده فيلم محسنی نسب داستان فيلم درباره کسانی است که به مواد مخدر اعتیاد دارند و در اثر مصرف آن دچار توهم و مشكلاتی ميشوند می‌شوند و در واقع فیلم به معضلات و عوارض ناشی از مصرف مواد مخدر در اجتماع ميپردازد و موضوعی  اجتماعی را دنبال ميكند.

مطلب : محمد بيگی
منبع : نون و آب
استفاده ازاين  مطالب با ذكر منبع بلا مانع است