نوشیدنی های معجزه گر:

  • لیموناد

این نوشیدنی ترکیبی از لیمو، زنجبیل، عسل و آب ولرم است و یک سم زدای کاملا قوی به شمار میرود. نوشیدن این معجون معجزه آسا در صبح به شما کمک میکند تا بدن خود را از درون پاک کنید. این نوشیدنی سریع و ساده برای افرادی که همیشه کمبود وقت دارند بسیار مناسب است.


  • آب سبزیجات

اگر از خوردن سبزیجات لذت نمیبرید سعی کنید نوشیدن آب آنها را امتحان کنید. شما میتوانید تعدادی از سبزیجات مورد علاقه خود را در یک میکسر ریخته و آب آن را میل کنید. هویج، خیار،چغندر ، اسفناج ، کرفس و کلم را به صورت خام در یک میکسر ریخته و به صورت یک مایع غلیظ نوش جان کنید. این نوشیدنی دستگاه گوارش را سم زدایی کرده و آن را تقویت میکند.نوشیدنی های معجزه گر نوشیدنی های معجزه گر

  • آب میوه 

این یک نوع نوشیدنی مزه دار محسوب میشود. پرتقال سرشار از ویتامین C است، آناناس غنی از مواد مغذی است و انار حاوی آنتی اکسیدانهای قوی است و لیمو ترش نیز سوخت  و ساز بدن را افزایش میدهد. برخی میوه ها سرشار از فیبر و ویتامین هستند . این نوشیدنی ها را حتما امتحان کنید.


  • نوشیدنی زرد

مقدار متناسب زرد چوبه، زنجبیل ، لیمو وعسل را به همراه کمی سنگ نمک بجوشانید و بنوشید. زردچوبه باعث افزایش سوخت و ساز بدن میشود و یک سم زدای قوی است، زنجبیل در این ترکیب به عنوان کاتالیزور عمل کرده  و روند سم زدایی را تسریع میکند و لیمو هم یک طعم دهنده فوق العاده محسوب میشود.


  • چای گیاهان هندی

 استفاده از دانه ها و ادویه های هندی یکی از راههای سم زدایی بدن است. دانه رازیانه ، دانه کتان ، زیره و گشنیز را با هم جوشانده و بعد از صاف کردن میل کنید. این معجون هندی بدن را برای دریافت بیشتر ویتامین ها و مواد معدنی آماده میکند.

منبع : نون وآب