رژ لب

اگر رژلب شما به انتهای خودش رسیده و یا شکسته شده و یا اینکه رژ لب  با رنگ تند دارید و می خواهید ملایمش کنید ما برای شما پیشنهاد آسان ومقرون به صرفه ای داریم ، پس خودتون رژلبتون را بسازید.

رژ لب

شما در منزل می توانید با مواد ساده و در دسترسی که دارید رژ لب براقی آماده کنید.

موادی که لازم دارید :

کمی وازلین

کمی رژ جامد

ظرفی در دار و کوچک برای نگهداری از رژ ساخته شده

یک قاشق فلزی

یک برس لب

در ابتدا مقداری وازلین را در ظرف مورد نظرتون بریزید و سپس مقداری از رژ مورد نظر را ببرید حتی می توانید بیشتر از یکی از ۲ یا ۴ تا رژ استفاده کنید البته رنگهایی که فکر می کنید ترکیبشون جالب میشه ؛ از جایگاهش جدا کنید و با وازلین مخلوط کنید بهتر است با دسته ی قاشق چایخوری اینکار را انجام دهید تا به دستتون یا گوش پاک کن  نچسبد، چون به دست و گوش پاک کن جذب می شود.

رژ لب

دقت کنید هرمقدار رژ بیشتری اضافه کنید رنگ پررنگتری خواهید داشت بعد از مخلوط کردن وازلین و رژ در ظرف را محکم ببندید و به مدت نیم ساعت در یخچال قرار دهید و برای استفاده از یک برس لب کمک بگیرید.

رژ لب

اگر میخواهید رژ پر رنگ باشد مقدار رژها رو بیشتر کنید و اگر می خواهید ماندگاری زیادی داشته باشه قبل از یخچال توی فر قرار بدید با درجه ۳۵۰ F یا ۱۷۵ C و فقط ۴ دقیقه  مواظب باشید ظرفتون آب نشود و یا نشکند برای ۴ دقیقه چشم از فر برندارید و بعد از آن یک شب در یخچال قرار دهید.

رژ لب

صبح فردا رژ لب را از یخچال در آورده و استفاده نمایید فراموش نشود که برای جذابیت بیشتر حتما از برق لب استفاده کنید.

رژ لب

منبع : نون و آب