منزل :

 
  • اتاق خواب

شما خلاق و شاد و پر هیجان میباشید و با نحوه گفتارتان میتوانید توجه افراد بسیاری را به خود جلب کنید و این ممکن است باعث شود بعضی افراد به شما حسادت کنند.


  • اتاق نشیمن

شما فردی اجتماعی ؛ خونگرم و معاشرتی هستید که از صحبت کردن با مردم لذت میبرید.در هر فرصتی تلاش میکنید که به دیگران کمک نمایید و هیچ وقت از مسوولیت شانه خالی نمیکنید و در حقیقت از به عهده گرفتن وظیفه رهبری و انجام کارها لذت میبرید.منزل منزل

  • اتاق ناهار خوری

شما فردی محتاط و محافظه کار میباشید و در مواقع اضطراری به وحشت نمی افتید.در ضمن فردی بانشاط ؛ سرزنده و برون گرا هستید و مایلید که افکار و عقایدتان را با دیگران در میان بگذارید با این وجود شما زمانی را نیز نیاز دارید که صرف ساماندهی افکار و عقایدتان کنید.


  • حمام

شما خیلی به خودتان توجه دارید و همواره نگران سلامتی خود میباشید. وقتی از شیوع بیماریهای جدید آگاهی می یابید ؛ برای مقابله با اولین علائم بیماری شیوع یافته ؛ شروع به مراقبت از خود میکنید که این امر ممکن است بعضی مواقع سبب دلخوری دوستانتان شود. با این وجود همواره به جهان از دریچه ای نو مینگرید که این باعث محبوبیت شما نزد عموم میشود.


  • بالکن یا حیاط

شما آزادی را دوست دارید و از اینکه کنترل و محدود شوید ؛ متنفرید.مایلید که ورای همه قوانین گام بردارید و به قدرت تخیلتان اتکا کرده و زندگیتان را در راستای آن هدایت کنید. وقتی احساس میکنید که به نیرویی مضاعف نیاز دارید ؛ عازم ساحل دریا یا جنگل میشوید.


  • آشپزخانه

بردباری و فداکاری از خصوصیات شما میباشد و از توجه به دیگران همواره خرسند و خوشحال میشوید . وقتی که شاد و شنگول و سرزنده هستید ؛ دیگران از بودن در کنار شما احساس راحتی و آرامش میکنند و زمانی که آنها با مشکلاتی مواجه می شوند ؛ همواره خواهان مشورت با شما میباشند.


  • کتابخانه

شما زندگی را خیلی جدی و سخت میگیرید و دوست دارید که همه چیز مرتب و منظم و در جای خود قرار گیرد. متین ؛ باوقار و مغرور بودن از خصوصیات شما میباشد. شما دوست ندارید که توسط دیگران مسخره شوید و شنونده خوبی نیز هستید ؛ حتی وقتی با عقاید و نظرات دیگران مخالفید.


  • هیچ یک از موارد
شما به اشخاص اطرافتان علاقه مندید و به اشیا و اموال خیلی توجه نمیکنید. فردی دلسوز ؛ مهربان و کمک کننده به دیگران میباشید و به خانواده خود نیز بسیار توجه دارید و در عوض ؛ آنها نیز شما را بسیار دوست دارند.

 

منبع : نون و آب