محمدجواد ظریف سر صحنه مجموعه جدید مهران مدیری

محمدجواد ظریف سر صحنه مجموعه جدید مهران مدیریدکتر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان سه‌ شنبه شب به دعوت مهران مدیری در محل ضبط مجموعه­ «شوخی کردم» حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهران مدیری پس از استقبال از دکتر محمدجواد ظریف ، روند تولید مجموعه جدیدش را برای او شرح داد.

در پی تماس‌ های پی‌ در‌ پی موبایل دکتر ظریف، مهران مدیری به شوخی از او خواست یک ربع گوشی موبایلش را به او واگذار کند تا او پاسخ گوی تماس ­‌ها باشد . دکتر ظریف هم پاسخ داد: «پس جواب دبیر کل سازمان ملل را هم خودت بده!»

 بخش دوم این ملاقات، بازدید دکتر محمد جواد ظریف از دکورهای مجموعه «شوخی کردم» بود که مهران مدیری توضیحاتی درباره نحوه­ ضبط و تولید این مجموعه ارائه داد. این ملاقات صمیمانه با عکس یادگاری دکتر محمد جواد ظریف با بازیگران و عوامل این مجموعه به پایان رسید.

شوخی کردم نام سریال جدید مهران مدیری است که در قالب طنز آیتمی و برای پخش در شبکهٔ نمایش خانگی تولید می‌ شود. مهران مدیری مدتی پس از اتمام تصویربرداری سریال ویلای من، پیش تولید سریال شوخی کردم را با حضور جمعی از چهره‌های مطرح طنز ایران آغاز کرد. این سریال هم‌اکنون در مرحلهٔ تولید قرار دارد و به زودی پخش آن در شبکهٔ نمایش خانگی آغاز می‌ شود. گقتنی است فصل اول این سریال ابتدا در ۳۶ قسمت تولید می‌ شود و پس از دریافت بازخوردهای مردمی، تصویر برداری فصل دوم آن آغاز می‌ گردد.

 مجموعه­ «شوخی کردم» با موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با حضور 67 بازیگر طنز ایران از اواسط دی ماه در شبکه خانگی توزیع خواهد شد.