زنی که روزی 4 ساعت آرایش می کند!

زنی که روزی 4 ساعت آرایش می کند!خانم " لورای لی " یک ژاپنی الاصل ساکن انگلیس است که به خاطر علاقه فراوانش به شخصیت " باربی " خود را تبدیل به یک عروسک زنده کرده است. او که در یک آرایشگاه زنانه کار می کند با استفاده از لنزهای تماسی، مژه مصنوعی و تکنیک های آرایشی با صرف روزانه 4 ساعت زمان خود را به یک باربی زنده تبدیل می کند.

به گزارش نون و آب به نقل از خبرپو، او می گوید با تلفیقی از مد ژاپنی و پرنسس صورتی پوش عروسک های باربی ، این چهره عروسکی را انتخاب کرده است. این دختر 21 ساله اضافه می کند با کشیدن خط چشم با فاصله بسیار از پلک واقعی اش و استفاده از حدود 14 مژه مصنوعی مجزا چشمهای درشتی برای خود درست می کند تا بیشتر به یک عروسک شباهت پیدا کند.

او می گوید حتی هنگام خروج از منزل برای خریدهای روزمره هم این فرآیند آرایشی را طی می کند و معتقد است این کار نه تنها سخت نیست بلکه برای وی به نوعی تفنن و سرگرمی نیز هست.

این اولین مورد از عروسک های زنده نیست . تب تبدیل شدن به یک شخصیت فانتزی مدتهاست که در کشورهای مختلف شدت یافته است و افرادی در کشورهای مختلف جهان با صرف هزینه های چند ده میلیون دلاری خود را به عروسک تبدیل می کنند.