بنیامین بهادری
بنیامین بهادری از خوانندگان پر طرفدار دنیای موسیقی در یک اتفاق ناخوشایند همسر خود خانم نسیم حشمتی را از دست داد ، خبرها حاکی بر آن دارد که همسر بنیامین بر اثر تصادف در یکی از اتوبانهای کشور به علت شدت تصادف بر اثر جراحات وارد شده صبح امروز در گذشت ، به گزارش سرویس فضای مجازی و سایت کافه سینماساعتی پیش همسر بنیامین بهادری، موزیسین کشورمان در اثر سانحه تصادف در اتوبان همت تهران جان به جان آفرین تسلیم کرد.

در این تصادف که در یکی از خروجی های اتوبان همت اتفاق افتاده، بنیامین نیز حضور داشته که خوشبختانه به وی آسیبی نرسیده اما متاسفانه همسر وی از دنیا رفته است. شنیده ها حاکی است مراسم تشییع پیکر آن مرحومه صبح روز شنبه برگزار خواهد شد.

در پی همین اتفاق بنیامین بهادری خواننده مطرح موسیقی پاپ  در اولین واکنش به سانحه تصادف و فوت همسرش  گفته است ، فعلا در شرایطی نیستم که بتوانم در این مورد صحبت کنم ، مرگ همسرم من را شوکه کرد و فکر نمی‌کنم بتوانم به این زودی ها این ماجرای تلخ را از یاد ببرم.

گفتنی است مسعود داعی یکی از دوستان صمیمی بنیامین بهادری دقایقی پیش در صفحه شخصی اینستاگرام بنیامین این خبر را تایید کرد، همچنین محسن چاوشی هم در صفحه شخصی خود در فیس بوک نوشت: «بنیامین عزیزم، مرا در غم از دست دادن همسر مهربانت شریک بدان...»

بنیامین بهادری
بخش هنر سایت نون و آب ( موسیقی نون و آب ) نیز این اتفاق ناگوار را به بنیامین بهادری عزیز تسلیت عرض می نماید 
منبع : نون و آب
مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطاللب با ذکر منبع بلا مانع است