يلدای اين خونه
در این برنامه که اجرای آن را رامبد جوان بر عهده دارد ،بهاره رهنما و مادرش پروین قائم مقامی، مهراب قاسم خانی و همسرش شقایق دهقان به همراه پسرشان، فرهاد آئیش به همراه همسرش مائده طهماسبی در کنار خوانندگانی چون حسین خواجه امیری، سالار عقیلی و حمید عسگری مهمان هستند ، مدت زمان این برنامه 90 دقیقه است که از ديروز در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است.

اين مجموعه  با حضور و اجرای زنده چند تن از چهره های موسیقی كشور مانند ایرج ، سالار عقیلی، حمید عسکری و مسعود امامی از ديروز  به بازار آمد ، در این مجموعه رامبد جوان اجای آنرا بر عهده دارد ، ایرج ، سالار عقیلی، حمید عسکری و مسعود امامی به عنوان چهره های دنیای موسیقی به استودیوی محل ضبط برنامه می آیند و بعد از صحبت و خاطره گویی از درباره شب یلدا، در بخشی دیگر از استودیو با ارکستر کامل قطعاتی را نیز به اجرا در می آورند.

در این بین اجرای ترانه پرنده با صدای استاد ایرج و حضور و بهره گیری استاد آواز ایران از یک ارکستر مجلسی، جذابیت های تماشای این اجرای زنده را بیش از پیش کرده است ، در ضمن مسعود امامی نیز قطعه ای را در این مجموعه خوانده که به عنوان تیتراژ ورودی برنامه از آن استفاده شده است.

حمید پنداشته مجری طرح این شوی خانگی می‌گوید ، برنامه یلدای این خونه اولین تجربه برنامه‌سازی در شبکه نمایش خانگی است. برای اولین تجربه مناسبت یلدا در نظر گرفته شده و در آن از تمام عوامل حرفه‌ای که برنامه‌های مناسبتی تلویزیون را در دست داشته‌اند استفاده شده است و علی زاهدی تاش که پیش از این برنامه‌هایی چون «کوله‌پشتی»، «جزر و مد»، «ماه عسل 1 و 2» را تهیه کرده و این روزها ویتامین 3 را روی آنتن دارد، این پروژه را تهیه می‌کند ، در ضمن پیمان قانع به عنوان مدیر هنری و آرش اعلامی و مسعود رفیع‌زاده تدوینگران اين برنامه شاد هستند.


 يلداتون مبارك

انار
منبع : نون و آب
مطلب : محمد بيگی
استفاده از اين مطالب با ذكر منبع بلا مانع است