منوچهر هادی کارگردان سینمای ایران
منو چهرهادی کارگردان جوان سینمای ایران که با ساخت فیلم يكی می خواد باهات حرف بزنه که در سالهای گذشته نام خود را در سینمای ایران مطرح کرده بود ، امسال با داشتن فیلم زندگی جای ديگری است ، در جشنواره سی و دوم حاضر میشود ، ایشان این فیلم را به همراه بابك كايدان و پدرام كريمي به نگارش درآورده‌اند.

منوچهر هادی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اثر جدید خود را در حد کسب سیمرغ دانست و پشتوانه این امر را ایفای نقش هنرمندان این فیلم به همراه فیلمنامه قویش بازگو کرد و گفت اگر داوران فیلم مرا کامل ببینند مطمئنا" یکی از امیدهای کسب سیمرغ امسال جشنواره است.

سخنان منوچهرهادی در مورد فیلم زندگی جای ديگری است

منوچهر هادی کارگردان سینمای ایران
منوچهر هادي،‌ كارگردان فيلم "زندگي جاي ديگري است" درخصوص انتخاب فيلمش در بخش مسابقه‌ي جشنواره‌ي فيلم فجر گفت:‌ موضوع فيلم،‌ بازي‌هاي قوي، حركت‌ عوامل در راستاي فيلمنامه و به‌طور كلي همه‌ي عوامل به صورت حرفه‌اي پيش رفتند و اين موضوع از ويژگي‌هاي بارز اين فيلم است كه مورد تأئيد داوران قرار گرفت ، وي درخصوص فيلم‌هاي انتخابي ديگر بخش مسابقه عنوان كرد:‌ ما وقتي فيلم‌ها را نبينيم،‌ نمي‌توانم هيچ نظري در مورد فيلم‌ها بدهیم ، من معتقدم نظر اصلي را اهالي رسانه و خبرنگاران مي‌دهند.
هادي درخصوص نشدن برخي فيلم‌ها تصريح كرد: قرار نگرفتن برخي فيلم‌ها در بخش مسابقه دليل بر ضعيف بودن آنان نيست و هنوز براي انتخاب شش فيلم ديگر فرصت باقي است و برخي فيلم‌ها به جشنواره نرسيده و فقط داوران ۴۰ تا ۵۰ دقيقه‌ي فيلم را ديدند و داوران معتقدند كه بايد كل فيلم آماده شود و ما نمي‌توانيم در مورد بخشي از فيلم قضاوت كنيم ، من دوست دارم فيلمم در بخش‌هاي مختلف جشنواره سيمرغ بگيرد اما بايد فيلم‌هاي ديگر جشنواره را هم ديد و بعد در مورد سيمرغ صحبت كرد.

هنرمندان فیلم زندگی جای دیگریست داستان آنرا رقم میزنند
منوچهرهادی که یکی از دلایل عالی بودن فیلم خود را حضور هنرمندان این فیلم میداند برای خلق داستان خود از هنرمندانی چون حامد بهداد، نیکی کریمی، يکتا ناصر، محمدحسين سيدزاده، رضا سخايي،و اميد کماري، ثمين حاجي مختاري و پارسا پیروزفر دعوت برای ایفای نقش در داستان مردی به نام داود، بهيار مجرب بيمارستان است كه بيماران مبتلا به مرگ را احيا مي‌كند اما حالا مرگ به سراغ او آمده  کرده است.

این فيلم داستان مردی به نام داود، بهيار مجرب بيمارستان است كه بيماران مبتلا به مرگ را احيا مي‌كند اما حالا مرگ به سراغ او آمده است.

تصاویری منتخب از فیلم زندگي جاي ديگري است آخرین ساخته منوچهر هادی
صحنه هایی از زندگي جاي ديگري است فیلم اثر منوچهر هادی با هنرمندی حامد بهداد
صحنه هایی از زندگي جاي ديگري است فیلم اثر منوچهر هادی با هنرمندی حامد بهداد
منبع : نون و آب 
مطلب : محمد بیگی

برگرفته شده از سایت جشنواره فیلم فجر

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است