طرح جدید سیمرغ جشنواره سی و دوم فیلم فجر
دیروز در مراسمی که در هتل انقلاب با حضور مدیران جشنواره سی و دوم فیلم فجر و رسانه صورت گرفت از سیمرغ بلورین جشنواره نیز رونمایی شد ، طراحی سیمرغ امسال شخصا" ابراهیم حقیقی بر عهده داشت.

رونمایی از سیمرغ در حالی انجام شد که سیمرغ امسال با سیمرغ سال گذشته تفاوت زیادی دارد و بیشتر شبیه سیمرغ دورهای پیشین میباشد با این تفاوت که قاب زیرین آن از جنش بلور شده و دیگر به قول اکبر عبدی طلایی رنگ نیست.

سیمرغ جدید ، جشنواره جدید

سیمرغ جدید جشنواره سی و دوم فیلم فجر در دستان علیرضا داد دبیر این دوره
سیمرغ امسال خیلی شکیل تر از سال گذشته است و از طراحی بهتری برخوردار میباشد و حمل آن هم برای فاتحانش راحتر است ، در این نشست صمیمانه جلیل اکبری صحت مدیر ارتباطات جشنواره از رو نمایی سیمرغ جدید خبر داد در پی آن علیرضا رضاداد دبیر جشنواره در حرکتی نمادین تعدادی از پیشکسوتان رسانه های سینمایی که در جلسه گپ و گفت رسانه ای سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور داشتند ، برای رونمایی از سیمرغ جشنواره سی و دوم دعوت کرد.

طرح قدیم سیمرغ دوره گذشته جشنواره فیلم فجر
سیمرغ سی و دوم توسط شاهین امین، مازیار فکری ارشاد، محمد اسماعیلی ، نیما حسنی نسب ، مهیار جوادی فرو دبیر جشنواره علیرضا رضاداد رونمایی شد ،شکل جدید سیمرغ بلورین با تغییراتی جزیی و جنسی از کریستال به نماد اصلی رجعت کرده و همین موضوع سبب خرسندی جمع حاضر در سالن نشست شد.

رونمایی سیمرغ توسط شاهین امین، مازیار فکری ارشاد، محمد اسماعیلی ، نیما حسنی نسب ، مهیار جوادی فرو دبیر جشنواره علیرضا رضاداد
منبع : نون و آب
مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است