آناهیتا نعمتی در صحنه ای از فیلم انارهای نارس اثر مجید رضا مصطفوی
آناهیتا نعمتی هنرمند سینمای ایران که با فیلم پارک وی فریدون جیرانی به سینمای ایران شناخته شد امسال با فیلم انارهای نارس مجید رضا مصطفوی در جشنواره سی و دوم دیده میشود.

آناهیتا نعمتی که در دوره های قبلی جشنواره با فیلم یکی میخواد باهت حرف بزنه در جشنواره فیلم فجر حاضر بود ، امسال با ایفای نقش در فیلم انارهای نارس نقش متفاوتی را تجربه کرده است ، نعمتی در این فیلم با هنرمندانی چون پژمان بازغی، مهران رجبی، قطب‌الدین صادقی، رابعه مدنی، شبنم معززی، مجید مشیری ایفای نقش می کند.

فیلم انارهای نارس داستان انسانی را روایت می کند که در انتظار به سر میبرد و با هر صدایی که به او هم مربوط نمیشود بر می‌گردد ، خالق این فیلم که به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجیدرضا مصطفوی ساخته شده مهدی تراب بیگی است.

آناهیتا نعمتی تا کنون در دورهای جشنواره فیلم فجر توانسته  کاندیدای دریافت جایزه بهترین بازیگر مکمل زن در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای ایفای نقش در فیلم آل - کاندیدای دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر برای ایفای نقش در برف روی شیروانی داغ - کاندیدای بهترین بازیگر نقش اول زن در سی امین جشنواره فیلم فجر برای ایفای نقش در فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه به خود اختصاص بدهد.

سخنان آناهیتا نعمتی درباره ایفای نقش در آخرین فیلمش

آناهیتا نعمتی در صحنه ای از فیلم انارهای نارس اثر مجید رضا مصطفوی
آناهیتا نعمتی که از همکاری در فیلم جدید رضا مصطفوی رضایت کامل دارد ، سخنان خود درباره انارهای نارس را اینگونه بیان می کند ،  نقشی که در انارهای نارس بازی می‌کنم انسی نام دارد ، این کاراکتر همان چیزی است که مدت ها بود دوست داشتم تجربه اش کنم و در همه سال‌هایی که بازیگر هستم، هرگز برای چیزی شبیه به آن پیشنهاد بازی دریافت نکردم. خیلی خوشحالم که این فیلم را در جشنواره امسال دارم.

آناهیتا نعمتی در ادامه سخنان خود گفت ، فیلم انارهای نارس با وجود آنکه اولین فیلم مجیدرضا مصطفوی به حساب می‌آید ، اما هم در بخش نگاه نو جشنواره امسال حضور دارد و هم در بخش مسابقه به هر حال اعضای هیات انتخاب جشنواره امسال هنرمندان فرهیخته ای هستند ، که می‌توان به اعتبار انتخاب آنها قدری این آرامش خاطر را داشت که گروه کار خودش را به خوبی انجام داده است. فیلم ما در کنار آثار بزرگان سینمای ایران قرار دارد و حتما قابلیت‌هایی داشته که به دو بخش از جشنواره راه یافته‌ایم. من با یک تیم خوب و با انگیزه کار کردم و آن انرژی که از این تجربه حاصل کردم، هنوز در من وجود دارد.
ایشان درباره کارگردانی این فیلم نیز گفت : مصطفوی کارگردانی است که تفکر و اندیشه عمیقی پشت کارش وجود دارد و من از همکاری با او بسیار راضی‌ام. فیلم اول او تا امروز شایستگی‌های خود را نشان داده و من اطمینان دارم موفقیت‌های بیشتری چشم انتظارش خواهد بود.

آناهیتا نعمتی در صحنه ای از فیلم انارهای نارس اثر مجید رضا مصطفوی
منبع : نون و آب
مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است