جلوگیری از سرماخوردگی

در فصل زمستان و پاييز "خون" به ميزان بسيار كمی به پاها می رسد، از اين رو اين نقاط از بدن احساس "سرما" می كنند كه با پوشاندن آنها می توانيد تا ۷۰ درصد احساس سرمايی شديد را در بدن خود از بين ببريد. گفتنی است جوراب از پوشيدنی هايی است كه بايد در اين فصل بسيار بايد مورد توجه قرار بگيرد و با پوشيدن جوراب بدن كمتر به سرما و آتش واكنش نشان می دهد. نتايج مطالعات همچنين نشان مي دهند كه جوراب هاي پشمی و ساق هايی كه متناسب با اين فصل هستند، مي توانند بدن را در مقابل هر گونه سرماخوردگي، "يروس و باكتری ايمن كنند.

اگر شما هم زمستون ها مثل من، همیشه پاهاتون سرده و هر وقت سرما می خورید میرید دکتر، میگه: باباااا تو خونه جوراب بپوش و شما هم از جوراب پوشیدن تو خونه بدتون میاد، پس حتما آموزش این قسمت رو ببینید تا با کمک همدیگه این روفرشی بخاری رو درست کنیم.نمونه این روفرشی رو بیرون دیدم ۲۵ تومان که با نیم متر پارچه خز دار تونستم ۳ تا از این روفرشی ها درست کنم! بعععععله! هر روفرشی چقدر برام تموم شد؟! حدودا ۲ تومان.


برای این رو فرشی به یک پارچه ضخیم و یه پارچه آستر نیاز دارید. الگوی زیر رو متناسب با سایز کف پا و مچ پاتون روی یه کاغذ می کشید . از هر دو پارچه یک سری از این الگو نیاز داریم.


پارچه ضخیم و آستر رو اینجوری می دوزید و از مچ پا این دو لایه آستر و روبه رو به هم وصل می کنید.


داخل قسمت آستر و رویه پشم شیشه می گذارید تا پاها رو خوب گرم کند.

 

برای راههای درمان سریع سرماخوردگی کلیک کنید.