خريد اينترنتی بليط های سی و دومين جشنواره فيلم فجر خريد اينترنتی بليط های سی و دومين جشنواره فيلم فجر


در حالی که قرار بود پیش فروش بلیط های جشنواره فیلم فجر در سایت fajr.cinematicket.org از ساعت 10 صبح امروز دوشنبه آغاز شود ، با درج خبری در سایت بازگشایی سایت پیش فروش بلیط ها به ساعت 14 امروز موکول شد ، این اتفاق ذر حالی رخ داد که سامانه پیش فروش آنلاین جشنواره تنها دقایقی باز شد و پس از چند دقیقه دوباره بسته شد.

به دلیل استقبال چشمگیر علاقمندان بازگشایی سایت به ساعت 14 موکول شد !

خبر فوری
به گفته مدیران سایت پیش فروش بیلط های جشنواره فیلم فجر  به دلیل استقبال چشمگیر علاقمندان بازگشایی سایت از 10 به ساعت 14 موکول شد ، متن کامل خبری که در سایت fajr.cinematicket درج شده به این شرح میباشد ، به دلیل استقبال چشمگیر علاقمندان از سایت خواهشمند از ساعت 14 برای انتخاب نمایشهای مورد نظر مراجعه فرمایید.

لازم به ذکر است که در سال قبل هم بعد از بازگشایی سایت در عرض نیم ساعت بیشتر بلیط های درجه یک جشنواره فروخته شد که این امر تعجب علاقمندان به سینما را برانگیخت و گویا دلیل این اتفاق هم بازگشایی سایت در ساعتی غیر از ساعت تعیین شده بود که این شایعه مورد اعتراض علاقمندان سینما قرار گرفت.

البته احتمالا" دلیل تغییر ساعت بازگشایی سامانه پیش فروش بلیط های جشنواره سی و دوم فیلم فجر به صورت ساده نکشیدن سایت به دلیل استقبال بیش از اندازه علاقمندان سینما بوده است و متاسفانه احتمالا"این اتفاق بوسیله مدیران سایت از قبل پیش بینی نشده است.

جشنواره سی و دوم فیلم فجر
منبع : نون و آب
مطلب : محمد بیگی

برگرفته شده از سايت fajr.cinematicket

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است