بلیط های جشنواره فیلم فجر بلیط های جشنواره فیلم فجر


پس از پیش فروش بلیط های سی و دومین جشنواره فیلم فجر و استقبال زیاد مخاطبین سینما و علاقمندان این رویداد بزرگ سینمایی کشور از روز گذشته واگذاری بلیط ها به متقاضیان و خریداران آنها با نظمی خاص شروع شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات سی و دومین جشنواره فیلم فجر، با توجه به استقبال علاقمندان از پیش فروش بلیت های جشنواره ، تحویل بلیت ها از ساعات ابتدایی صبح روز گذشته آغاز شده و تا پاسی از شب ادامه داشته است ، علاقمندان می توانند بلیت های خود را امروز و روزهای ششم و هفتم بهمن ماه از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ شب در محل پردیس سینمایی ملت تحویل گیرند.

لازم به ذکر است به گفته مدیریت ارتباطات این دوره از جشنواره تمامی امکانات برای آسایش و آرامش علاقمندان سینما در نظر گرفته شده و با توجه به تعدد بیش از حد مراجعین وضعیت در شرایط عادی به سر می برد، سامانه فروش بلیت های  جشنواره فیلم فجر در راستای مدیریت بر رضایت مندی علاقمندان سینما، تلاش می کند فضای آرام و صمیمانه ای را برای مراجعین حضوری مهیا کند.

تحویل بالغ بر سی درصد ار بلیط ها در محیطی آرام

 واگذاری بلیط های جشنواره فیلم فجر واگذاری بلیط های جشنواره فیلم فجر


به گزارش مدیریت ارتباطات سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، محسن شمس مدیر سامانه فروش بلیت های جشنواره سی و دوم با اعلام این مطلب گفت: در اولین روز تحویل بلیت ها نزدیک به ۳۰ درصد بلیت های پیش فروش شده به علاقمندان تحویل شد.
شمس با اشاره به اینکه تمامی تلاش سامانه فروش بلیت ها بر جلب رضایت مشتریان است، اظهار داشت: با توجه به اینکه زمان تحویل بلیت ها در روز اول به پایان رسیده است، اما کماکان بلیت ها به مراجعین تحویل می شود که در ساعات اولیه روز زمان تحویل بلیت ها کوتاه تر بود اما با نزدیک شدن به ساعات پایانی تعداد مراجعین لحظه به لحظه بیشتر شده و صف تحویل بلیت ها افزایش یافته است.

وی با تاکید بر اینکه تحویل بلیت ها در ساعات اولیه روز با سرعت بالاتری امکان پذیر است ،گفت: مراجعین می توانند برای صرفه جویی در زمان خود در ساعات اولیه روز اقدام به تحویل بلیت های خود کنند و فضای محل تحویل بلیت ها به اندازه ای صمیمی و دوستانه است مراجعین عوامل ستاد اجرایی سامانه فروش را تکریم می کنند.

 واگذاری بلیط های جشنواره فیلم فجر
منبع : نون و آب
مطلب : محمد بیگی

منبع اصلی : سایت جشنواره فیلم فجر
استفاده از این مطالب با ذکر منابع بلا مانع است