مهدی هاشمی هنرمند سينمای ايران
مجید توکلی که در کارنامه هنری خود ساخت فیلم هایی چون زیگزاگ و اکباتان بلوک 9 و سرو ساعی را دارد در ادامه فعالیت هنری خود امسال با شروع سی و دومین جشنواره فیلم فجر فیلم بزرگداشت مهدی هاشمی را جلوی دوربین برد.

امسال با شروع جشنواره فیلم فجر در راستای تقدیر از بزرگان سینما از مهدی هاشمی مهدی هاشمی، هما روستا و جهانگیر میرشکاری نیز تقدیر میشود ، به همین خاطر طبق روند سالهای گذشته فیلمی از زندگی هنری مهدی هاشمی برای بزرگداشت ایشان تهیه میشود.

مجیدتوکلی : مهدی هاشمی یک کاراکتر منحصر به فرد است

مهدی هاشمی و مجيد توكلی
مجید توکلی که سبک خاصی را برای تهیه این فیلم دنبال میکند ، درباره ساخت فیلم بزرگداشت مهدی هاشمی سنان خود را اینگونه بیان کرد : در اینکه مهدی هاشمی بازیگر توانمندی است ، شکی نیست ولی پیش از این  هاشمی یک کاراکتر منحصر به فرد است و سعی دارم در فیلمی که ساخته می شود وجوه مختلف این شخصیت نشان داده شود .

توکلی در ادامه سخنان خود گفت : بعد از همفکری با مهدی هاشمی تصمیم گرفتیم تا بر خلاف ساختار رایج کلیپ های بزرگداشت ساختاری متفاوت را در نظر بگیریم و بر اساس شخصیت ایشان که با شوخ طبعی و خوش اخلاقی همراه است ، فیلمی متفاوت با همین فضای شخصیتی تهیه شود ، ولی  در کلیت فیلم  بر فیلم های شاخص و سکانس های خاطره انگیزی که هاشمی در آنها  حضور داشته تاکید می شود.

مهدی هاشمی هنرمند سينمای ايران
منبع : نون و آب
مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است