جشنواره سی و دوم فیلم فجر
در حالی که تنها چهار روز تا افتتاح سی و دومین جشنواره فیلم فجر باقی مانده ، هنوز به طور رسمی برنامه ای از مراسم افتتاحیه و روز اول نمایش فیلم ها در سایت اختصاصی این رویداد منتش نشده است که خبرگزاری مهر خبری را از برنامه مراسم افتتاحیه منتشر کرد.

متن خبر برنامه افتتاحیه جشنواره در خبرگزاری مهر

جشنواره سی و دوم فیلم فجر
به گزارش خبرنگار مهر مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر عصر روز جمعه یازدهم بهمن ماه ساعت 18 در تالار وحدت برگزار می‌شود.

محمد حیدری کارگردانی مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر را برعهده دارد و تاکنون مجری برنامه قطعی نشده است، البته حسین پاکدل و فرزاد جمشیدی گزینه‌های اجرای مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر هستند.

جلیل اکبری صحت مدیر روابط عمومی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در این باره گفت: مدت زمان برگزاری مراسم سی و دومین جشنواره فیلم فجر بیش از 2 ساعت خواهد بود. در این مراسم تقریبا سخنرانی نخواهیم داشت و همه چیز بر مبنای اجراهای تصویری و صحنه‌ای خواهد بود. حتی سخنرانی دبیر جشنواره هم قالبی متفاوت دارد و تلفیقی از کلیپ و سخنرانی خواهد بود.

وی در پایان گفت: ظرفیت برگزاری مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر 800 نفر طبق ظرفیت تالار وحدت است ، همچنین شنیده می شود فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در پایان مراسم افتتاحیه به نمایش درخواهد آمد و برنامه‌های کاخ جشنواره نیز با نمایش فیلم سینمایی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» به کارگردانی روح الله حجازی افتتاح خواهد شد.

منبع : نون و آب

مطلب : محمد بیگی

منبع اصلی : خبرگزاری مهر

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است