نشست های فیلم نامه نویسی در جشنواره سی و دوم فیلم فجر نشست های فیلم نامه نویسی در جشنواره سی و دوم فیلم فجر


همانطور که در خبرهای گذشته عنوان کردیم حضور سرشناسان سینمای جهان و برگزاری کارگاهها و نشست های آموزشی در جشنواره امسال فیلم فجر نوید خوبی را از این روند به علاقمندان این نوع کارگاهها میدهد.

بعد از کارگاههای آموزشی سیلویا اینگمار تدوینگر ، ویتوریو استرارو فیلمبردار و سئوگن اوه، سونجای چا و جیسوک کیم تهیه کنندگی اینبار نوبت به کارگاه ها و نشست های تخصصی فیلم نامه نویسی در جشنواره سی و دوم رسید.

مهمانان ویژه برای کلاس های ویژه

نشست های فیلم نامه نویسی در جشنواره سی و دوم فیلم فجر
به گزارش مدیریت ارتباطات سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر سلسله نشست های تخصصی فیلم نامه نویسی توسط بخش بین الملل به شرح زیر برگزار می شود.

نشست اول با موضوع از ایده تا نمایش روز یکشنبه ۱۳ بهمن ماه ساعت ۱۱ صبح در سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار می شود ، میهمانان این نشست آقایان سردان گلوبویچ: مدرس کارگردانی در دانشکده‌ی هنرهای دراماتیک بلگراد وکارگردان فیلم "حلقه‌ها" ، رومن پولسر: مدرس علوم رسانه در دانشگاه وین و کارگردان فیلم دیوار  ، فایسال سویسال  کارگردان فیلم تقاطع و مترجم اشعار سهراب سپهري و فدریکوگارسیالورکا ، محمود بهرازنیا کارگردان فیلم شاهزاده هستند.

نشست دوم با موضوع فیلم نامه نویس به عنوان یک همکار روز سه شنبه۱۵ بهمن ماه ساعت ۱۱ صبح در خانه هنرمندان و با حضور آقایان رئیس چلیک( فیلم ساز ترکیه ای و کارگردان فیلم شب سکوت) و مومن اسمیهی( کارگردان مراکشی )برگزار می شود.

نشست سوم با عنوان نشست تخصصی  استادان  روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۵ و با حضور آقایان بروس برس فورد(کارگردان و تهیه کننده استرالیایی و مشاور سینمایی شورای هنرهای بریتانیا)مانی رتنام (فیلم ساز ، فیلم نامه نویس و تهیه کننده هندی )، گوران پاسکال یویچ(کارگردان صربستانی و خالق ۳۰ اثر مستند)، برگزار می شود.

گفتنی است به دلیل محدودیت سالن علاقمندان تنها از طریق ثبت  نام اینترنتی می توانند در این کارگاه شرکت کنند. مخاطبان این کارگاه می توانند  با دریافت فرم ثبت نام که بر روی سایت رسمی جشنواره (fajrfilmfestival.ir) در دسترس است اقدام و پس از تکمیل فرم ثبت نام آن را به آدرس اینترنتی internationaloffice@fajrfilmfestival.com ارسال نمایند ، ثبت نام در این سلسله نشست ها تا ۱۱ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
منبع : نون و آب
مطلب : محمد بیگی
منبع اصلی خبر : www.fajrfilmfestival.com
استفاده از این مطالب با ذکر منابع بلا مانع است