تالار وحدت تالار وحدت


جشنواره سی و دوم فیلم فجر امروز با برپایی مراسم افتتاحیه خود رسما" آغاز میشود ، این مراسم که به گفته کارگردان این برنامه به شکل و طرحی جدید برگزار میشود.

این مراسم که به کارگردانی محمد حیدری در تالار وحدت از ساعت 18:30 تا 20:30 با اجرای فرزاد حسنی برگزار خواهد شد با شیوه ای متفاوت نسبت به دوره های قبلی انجام میشود.

 

شیوه جدید در مراسم افتتاحیه

مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره سی و دوم فیلم فجر مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره سی و دوم فیلم فجر


محمد حیدری کارگردان مراسم افتتاحیه جزئیات مراسم با شیوه ای جدید را اینگونه بیان کرد ، افتتاحیه جشنواره‌ فیلم فجر 92 با اجرای قطعاتی موسیقی توسط گروه رضا یزدانی و علاوه بر این سه قطعه، یک قطعه کوتاه دیگر هم توسط گروه «چهارتار» برای اولین‌بار اجرا می‌شود در ادامه هم بزرگداشت سه هنرمند، رونمایی از پوستر 32 دوره جشنواره و... برگزار می‌شود و تمام بخش‌های این برنامه جنبه نمایشی دارد.

حیدری در ادامه سخنان خود گفت : آغازگر برنامه ما اجرای یک قطعه نمایشی تصویری درباره انقلاب است، ضمن اینکه اجرای برنامه را فرزاد حسنی بر عهده دارد و با پخش سه مستند که توسط محمدعلی سجادی، مجید توکلی و میثم میرزایی ساخته شده است، مراسم بزرگداشت هما روستا، مهدی هاشمی و جهانگیر میرشکاری برگزار خواهد شد.

کارگردان این برنامه افزود : در بخش دیگری از برنامه پوسترهای جشنواره فیلم فجر به صورت کاملا نمایشی و تصویری رونمایی می‌شود ، کل برنامه از ریتم خوبی برخوردار است و برنامه افتتاحیه به هیچ وجه خسته‌کننده نخواهد بود. در این برنامه بجز سخنرانی دکتر ایوبی (رئیس سازمان سینمایی کشور) هیچ سخنرانی دیگری نخواهیم داشت.

عوامل افتتاحیه این مراسم سیامک احصایی طراحی صحنه و مژگان عیوضی طراحی لباس برنامه «افتتاحیه جشنواره فیلم» را برعهده دارند، ضمن اینکه تمام بخش‌های این برنامه توسط محمد حیدری کارگردانی می‌شود.

منبع : نون و آب
مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است