فیلم زندگی خصوص آقای محمودی و بانو
امروز شنبه دوازدهم بهمن ماه جشنواره سی و دوم فیلم فجر رسما با نمایش فیلم روح.. حجازی زندگی خصوصی آقای محمودی و بانو در سانس اول بالاخره پس از یکسال دیده شد.

فیلم روح..حجازی داستان تازه ای را به تصویر کشید  ، فیلم داستانی را روایت میکند که به موقع به آن پرداخته شده بود ، موضوعی که در جامعه ما کم کم  به چشم میخورد ، مضمون اصلی فیلم درباره زندگی های زوج هایی است که قبل از ازدواج به زندگی مشترک در زیر یک سقف میپردازند ،حجازی مفهوم داستان خود را به خوبی به مخاطبین فیلم رساند.

البته شاید تنها نقدی که بشود به فیلم روح ..حجازی وارد کرد ، دیالوگ های طنز گونه در قسمتهایی از فیلم باشد ، که با داستان جدی که فیلم دارد زیاد هماهنگی ندارد ، ولی اکثر مخاطبین بعد از یکسال انتظار کسیدن بلاخره فیلم خوبی را در جشنواره نگاه کردند و میتوان افسوس خورد که چرا این فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران در سال گذشته و جشنواره امسال گنجانده نشده است.

ایفای نقش فوق العاده ترانه علیدوستی

فیلم زندگی خصوص آقای محمودی و بانو
در فیلم زندگی خصوصی آقای محمودی و بانو هنرمندانی چون حمید فرخ نژاد ، هنگامه قاضیانی ، پیمان قاسم خانی و ترانه علیدوستی حضور داشتند ، که هنرمندی ترانه علیدوستی در این فیلم تاثیر زیادی در روند داستان داشت.

پیمان قاسم خانی نیز در این فیلم در نقش متفاوتی ظاهر شد و از پس این نقش به خوبی برآمد و میتوان به روح..حجازی به خاط انتخاب هوشمندانه او تبریک کفت و حضور حمید فرخ نژاد و هنگامه قاضیانی در این فیلم را میتوان وزنه ای برای آن دانست.

منبع : نون و آب
مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است