پانته آ بهرام و مهناز اقشار و بهرام توكلی در پشت صحنه ز فيلم بيگانه پانته آ بهرام و مهناز اقشار و بهرام توكلی در پشت صحنه ز فيلم بيگانه


فيلم سوم روز اول جشنواره سی و دوم فيلم فجر فيلمی به كارگردانی بهرام توكلی با نام بيگانه بود كه داستان زنی را با ايفای نقش مهناز افشار روايت می كند كه با ورود خواهرش با هنرمندی  پا نته آ بهرام  بعد از مدتها دوری به خانه او داستان شكل ميگيرد.

در اين فيلم بجز مهناز افشار و پا نته آ بهرام ، امير جعفری و هومن برق نورد نيز حضور دارند ، فيلم كه با صدای قطاری كه در پلان آغازين فيلم شنيده ميشود تماشاچی را متوجه داستانی درگيرانه می كند و خود را برای پيش بينی و درگير شدن با داستان آماده می كند ، در اين فيلم نبايد از ايفای نقش عالی پا نته آ بهرام گذشت.

رازهای نهفته بيگانه را برای مخاطب بيگانه تر ميكند

پانته آ بهرام در صحنه ای از فيلم بيگانه اثر بهرام توكلی
داستان فيلم بهرام توكلی به مخاطب خود اجازه رخ نمايی در داستان را نميدهد و نميگذارد تا تماشاگران پازل های بهم ريخته داستان را بچيند ، بيگانه درون خود رازهای پنهانی در خود دارد كه با روند داستان به جلو آنها روشن ميشوند.

بهرام توكلی در فيلم خود ريشه های زيادی را پرورش داده است و مخاطب را مهرم خود نميداند و در زمانهار مختلفی كه مخاطب داستان را دنبال ميكند و تا تماشاگر با فيلم ارتباط برقرار ميكند ريشه های تازه ای را به داستان اضافه ميكند.

منبع : نون و آب
مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است