شکار رانندگان و پیشنهادی بی شرمانه از سوی دو دختر جوان

شکار رانندگان و پیشنهادی بی شرمانه از سوی دو دختر جواندو دختر جوان به نام‌های ساناز و سارا در شب‌های سرد زمستان در کنار خیابان ایستاده و رانندگان خودرو‌های شخصی را شکار می‌ کردند. این دو دختر جوان زمانی که به عنوان مسافر سوار خودرو‌های عبوری می‌ شدند، با راننده صحبت را شروع کرده و با گذشت چند دقیقه گفتگو تمایل خودشان را برای ایجاد رابطه نامشروع اعلام می‌ کردند.

در نهایت پس از فریب راننده و گرفتن مبلغی، ناگهان خودروی دیگر به صورت صوری با خودروی مذکور برخورد کرده و زمان را برای متواری شدن این دو دختر جوان فراهم می‌کند و بعد خود نیز از معرکه می‌ گریزد. البته ناگفته نماند این دو دختر جوان در بعضی مواقع نیز با کمک همدستانشان رانندگان و افراد خارجی را پس از فریب مورد زورگیری قرار می‌ دادند و به خاطر هیچ از آنان اخاذی می‌کردند.

موضوع دستگیری این دو دختر تبهکار که در دستور کار کلانتری مولوی قرار گرفته بود، پس از تلاش ماموران انتظامی شب گذشته به نتیجه رسید و این دو متهم در یکی از خیابان‌های مولوی زمانی که منتظر طعمه خود بودند، دستگیر شدند. تلاش پلیس تهران برای دستگیری سایر همدستان این دو دختر تبهکار کماکان ادامه دارد.

جام نیوز