اعضای گروه بدکاری سیزده بعد از موفقیت در اجرای صحنه پرتاب اتومبیل در هوا در فیلم سیزده ساخته هومن سیدی
 آرشا اقدسی ، مهسا احمدی و امیر بدری سه بدلکار بین المللی سینمای ایران هستند که چند سالی میباشد که حرکت های بدلکاری فیلم ها را به عهده میگیرند و به خوبی آنها را انجام میدهند.
بدلکاران سیزده که در سایت آی ام دی بی، در میان بدلکاران آخرین قسمت ساخته شده جیمز باند قرار داشتند و افتخاری را برای ایران و گروهشان به دست آوردند امسال با برپایی سی و دومین جشنواره فیلم فجر با حضور داشتن در هفت فیلم و اجرای صحنه های بدلکاری آنها در این رویداد حضور دارند.
گروه بدلکاری 13 در فیلم‌هایی چون خط ویژه مصطفی کیایی، خواب زده‌ها فریدون جیرانی ، آرایش غلیظ  حمید نعمت‌الله، تراژدی آزیتا موگویی ،متروپل مسعود کیمییایی، مردن به وقت شهریور هاتف علیمردانی و سیزده هومن سیدی برای اجرای بدلکاری حضور داشته اند.

سیزده هومن سیدی با حضور گروه سیزده دیدنی تر شد

صحنه ای از فیلم سیزده ساخته هومن سیدی با بدلکاری گروه سیزده
یکی از فیلم هایی که گروه بدلکاری سیزده در آن حضور دارند فیلم هومن سیدی با تشابه اسمی با نام همین گروه یعنی 13 بود ، در یکی از صحنه های اکشن فیلم سیزده هومن سیدی خودرویی در فیلم با پرش بسیار بلند در هوا با زمین برخورد میکند که این صحنه که کمتر در فیلم های ایرانی شاهد آن بوده ایم.هنگام نمایش فیلم در جشنواره مورد تحسین مخاطبین در سالن قرار گرفت.

صحنه ای از فیلم سیزده ساخته هومن سیدی با بدلکاری گروه سیزده
به گفته امیر بدری از اعضای این گروه آرشا اقدسی با يک اتومبيل به طول 32 متر و با دو دور چرخش در آسمان (720 درجه) پرشی را انجام داده است که اين رکورد در ايران (چرخ 720 درجه‌ای در آسمان) بی سابقه بوده است.

آرشا اقدسی که به همراه مهسا احمدی در هنگام نمایش فیلم سیزده در کاخ جشنواره حضور داشتند طی صحبتی که با آنها داشتیم گفتند که سعی دارن تا در بالاترین سطح این حرفه قرار بگیرند.

آرشا اقدسی و مهسا احمدی بدلکاران گروه سیزده
منبع : نون و آب
مطلب : محمد بيگی

استفاده از اين مطالب با ذكر منبع بلا مانع است