جزئیاتی تکان دهنده از اقدام شوم زن 59 ساله

جزئیاتی تکان دهنده از اقدام شوم زن 59 ساله!این مادر و پسر افرادی آرام بوده و هیچ نشانه ای از خشونت یا اختلاف در رفتار آنها دیده نمی شده است.

زن پنجاه و نه ساله آمریکایی که پسر سی و دو ساله خود را قطعه‌ قطعه کرده و جسد او را در کیسه‌ های زباله در پنج‌نقطه شهر رها کرده بود، بازداشت شد.

تیم دونلون، رئیس پلیس شهر سنت کلر ایالت میشیگان در این باره گفت: دانا اسکریوو در ماه می سال گذشته پس از فوت همسرش به این دلیل که پسرش به بیماری روانی مبتلا بوده درخواست بستری شدن او را کرده بود، اما به تصمیم دادگاه سرپرستی پسر به او واگذار شده است.

جی کوهو، کارآگاه اداره پلیس شهر مذکور به خبرنگاران گفته است، براساس تحقیقات، پدر جوان مذکور رفتار خشونت آمیز و غیرانسانی با خانواده خود داشته است.

همسایگان و اطرافیان به ماموران گفته اند این مادر و پسر افرادی آرام بوده و هیچ نشانه ای از خشونت یا اختلاف در رفتار آنها دیده نمی شده است.

یک شاهد عینی به پلیس اطلاع داده است که زنی را دیده که سوار بر یک خودرو درکنار مخزن زباله ای در نزدیکی خانه او توقف کرده و کیسه هایی را که به نظر او زباله می رسیده در این مخزن انداخته است.

بنابراین گزارش ، پلیس بقایای جسد مرد جوان را که از بیست و ششم ژانویه گم شده بود، در نقاط مختلف شهر جمع آوری کرده است.

جام نیوز