شرکت نوکیا روی صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی Weibo نخستین آگهی تبلیغاتی برای نخستین گوشی هوشمند اندرویدی خود موسوم به Nokia X A110 را منتشر کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، در این عکس تبلیغاتی شرکت نوکیا یک میمون را روی درخت و میمون دیگر را زیر درخت نشان داد و بر اساس این دو حیوان اعلام کرد که دو محصول متفاوت را در کنگره جهانی تلفن‌همراه (MWC 2014) به نمایش می‌گذارد.

نوکیا تبلیغات نخستین گوشی اندرویدی خود را آغاز کردکارشناسان با توجه به این عکس پیش‌بینی کرده‌اند که دو محصول متفاوت نوکیا برای این گردهمایی موبایلی مربوط به گوشی اندرویدی Nokia X و مدل دو سیم‌کارته آن می‌شود.

اما تصویر تبلیغاتی دومی که نوکیا منتشر کرده، درختی را روی کره زمین نشان می‌دهد که ریشه‌های آن شبیه به DNA است.

این ریشه‌های درهم تنیده شده به رنگ قهوه‌ای نمایش داده‌ شده‌اند و نوکیا در بین آن‌ها حرف انگلیسی X را با رنگ سبز نشان داده است.

با توجه به این تصویر تبلیغاتی می‌توان نتیجه گرفت که نوکیا از هم‌اکنون خود را برای عرضه گوشی هوشمند Nokia X در کنگره جهانی تلفن‌همراه آماده می‌کند.

اما تصویر آخر به نمایش درآمده توسط نوکیا نقشه دزدان دریایی را نشان می‌دهد که در یک نقطه از آن حرف X به رنگ سبز نشان داده شده است.

شرکت نوکیا برای تاریخ 24 فوریه یعنی نخستین روز از آغاز به‌کار کنگره جهانی تلفن همراه یک کنفرانس مطبوعاتی ترتیب داده است که پیش‌بینی می‌شود، نخستین گوشی هوشمند آن مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید در این کنفرانس مطبوعاتی به نمایش درآید.