سعید مدرس خواننده و آهنگساز
سعید مدرس خواننده خوش صدای موسیقی کشور که مدتها بود ترانه ای را روانه دنیای موسیقی نکرده بود ، پس مدتها آلبوم مجاز خود را با نام ساحل چمخاله منتشر کرد.

در کارنامه هنری سعید مدرس میخوانیم که ایشان در سن 15 سالگی وارد دنیای موسیقی شد و در سال ۱۳۸۶ اولین آلبوم خود را با نام «زندگی» ارائه کرد که شامل ۸ آهنگ است ، آلبوم بعدی وی با نام «یک اتفاق خوب» با ۹ ترانه در سال ۱۳۸۸ و توسط کمپانی آونگ انتشار داد.

سعید مدرس که از صدای خاصی بهره میبرد و میشود گفت از آن دسته خوانندگانی است که صدای مشابه ندارد ، در ترانه های خود هم از شعر و شیوه خاص خودش استفاده میکند که در دنیای موسیقی سبک متفاوتی است ، ایشان بجز انتشار آلبوم های زندگی و یک اتفاق خوب چند تک آهنگ هم با نام های - باید عشقو کنترل کرد - انتظار - ریمیکس فال - تصویری از تو - من تغییر کردم - را در کارنامه خود خود دارد.

سعید مدرس و ساحل چمخاله

آلبوم ساحل چمخاله با صدای سعید مدرس
آلبوم ساحل چمخاله  از یازده ترک با نام های ساحل چمخاله - عاشق که بشی - مثلث برمودا - بارون یکریز - تبانی - برو - بهونه بارون - زندگی زیباست - عیبی نداره - نه دیگه - پایان دنیا تشکیل شده است.

سعید مدرس که متولد ۱ مرداد سال پنجاه و شش است ، علاوه بر خوانندگی در زمینه آهنگسازی وتنظیم آهنگ ساخت کلیپ و همچنین طراحی و نقاشیفعالیت دارد. وی دانش آموخته در مقطع کارشناسی مهندسی عمران است.
 در وب سایت رسمی سعید مدرس نوشته شده است که این خواننده بین سال های1386تا 1388 کارگردانی بیش از 40 موزیک ویدیو را برای تعداد زیادی از خوانندگان ایرانی بر عهده داشت که اکثرا آثار مورد توجهی بودند ، کلیپ هایی مانند دنیای وارونه ، عکس تو ، عشق فارسی ، فال ، گریه نکن ، یالا (مهدی اسدی) ، همین که هست ( زانیار ) که بعدها منشا الهام بسیاری از کارگردانان شدند.

شعر با ترانه

آلبوم ساحل چمخاله با صدای سعید مدرس
میشناسیم اینجارو انگاری چندساله محــو بارونیـــم تو ساحـل چمخــاله از روی لبخندت حرفاتــو میخونــم حسی رو که داری عمقشـو میدونمعــادت و عشــــق تو چشمای بیدارو میدونی دوست دارم اینهمه تکرارو حسم منو بشناس فکرمو راحت کن در مورد عشقم با همه صحبت کنذهنمو خالی کن از شب سرگردون قلبمو روشن کن نبضمو برگـردون ساحل و بارونو چتری که میبندیـم از ته قلبمـــون به غمـــا میخندیــــمعــادت و عشــــق تو چشمای بیدارو میدونی دوست دارم اینهمه تکرارو حسم منو بشناس فکرمو راحت کن در مورد عشقم با همه صحبت کنمیشناسیم اینجارو انگاری چندساله محــو بارونیـــم تو ساحـل چمخــاله
ترانه ســــــــــاحـــــــــل چمــخــــــالــــــــــه با صدای سعید مدرس
Loading the player ...

ترانه : رویا شکیب و علیرضا عبدالهی
آهنگ ، تنظیم ، میکس و مسترینگ : سعید مدرس
لطفا" ، حتما" برای حمایت از سعید مدرس از دانلود آلبوم ساحل چمخاله خوداری نمائید و آلبوم را از مراکز فرهنگی تهیه فرمایید
منبع : نون و آب
مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است