الناز شاکردوست از مرگ نجات یافت!

الناز شاکردوست در جریان فیلمبرداری فیلم سینمایی «تابو» به کارگردانی خسرو معصومی تا چند قدمی مرگ رفت.
به گزارش بانی‌ فیلم، این حادثه دو هفته قبل و در جریان ضبط سکانسی رخ داد که قرار بود در آن، صحنه غرق شدن کاراکتر زن فیلم (بهار) با بازی الناز شاکردوست به نمایش درآید.
به گفته امیر گرجی جانشین تولید فیلم «تابو» در این سکانس بهار بعد از دعوا با پدرش به دریا می‌ زند اما از آنجا که این صحنه خیلی ناگهانی به ذهن خسرو معصومی می‌رسد، گروه پیشگیری‌ های لازم را انجام نداده بود.
گرجی گفت: به این دلیل که بهار در فیلمنامه قصد خودکشی دارد و شنا هم بلد نیست، شاکردوست مجبور بود تا میانه‌ های دریا در حالی که شنا نمی‌ کند پیش برود اما موجی بلند باعث شد ایشان زیر آب برود. برای مدتی نتوانستیم شاکردوست را پیدا کنیم و واقعا فاصله‌ای تا غرق شدن نداشت. در نهایت ایشان توسط یک نگهبان و همسرش که در یک کشتی اقامت داشتند، نجات پیدا کرد.
اين فيلم به تهيه کنندگي جواد نوروز بيگي و کارگردانی خسرو معصومی مدتي است که آغاز شده است. معصومی کارگردان این فیلم درباره مضمون "تابو" گفت: این فیلم مضمونی عاشقانه دارد و لوکیشن اصلی این فیلم همانند فیلم‌های دیگرم در شمال کشور است. مناطق بهشهر و بابلسر و منطقه‌ای موسوم به "کُدیر" لوکیشن فیلم "تابو" است. تابو روایت عاشقانه ای متفاوت نسبت به فیلم‌های قبلی من است.
الناز شاکردوست از مرگ نجات یافت!