واکنش مایلی کهن به حذفش از تلویزیون

واکنش مایلی کهن به حذفش از تلویزیونشایعه شده محمد مایلی کهن پس از اینکه اسم داریوش را در برنامه نود آورده ممنوع التصویر شده و دیگر او را در برنامه های سیما نخواهیم دید.

روزنامه فرهیختگان نوشت: «دیروز از راهروهای صدا و سیما شنیده شد که محمد مایلی‌کهن قرار است دوباره ممنوع‌التصویر شود. ضمن اینکه او قبل از اینکه روی خط برنامه ۹۰ برود، در یک برنامه رادیویی هم حاضر شده و حرف‌های جنجالی بسیاری زده بود. البته ظاهرا فردوسی‌پور پس از اینکه برنامه به پایان می‌رسد، ۴۵ دقیقه‌ای در سازمان می‌ماند تا درباره کلیت ماجرا توضیحاتی را ارائه کند.»

مایلی کهن در این رابطه به خبرنگاران گفته است:

وای خدای من! باید شب بروم خانه و خودکشی کنم. پسرم ، من مگر کشته و مرده اینم که تو تلویزیون باشم؟ من یکسری باور دارم که پای اعتقاداتم هستم. حرف هایم را هم زدم. بدون ترس هم زدم. پای عواقبش هم هستم. متوجه حرف هایم می شوی؟ راستش فکر می کنم چون تو ته دلت از من بدت می آید نمی توانی متوجه حرف هایم بشوی . الان حرف می زنیم ، آخرش می روی هرچه دلت بخواهد می نویسی.

محمد مایلی‌کهن (زادهٔ ۱۵ خرداد ۱۳۳۲ - بندر انزلی) بازیکن پیشین و مربی فوتبال اهل ایران است.

او ۱۳ سال عضو تیم پرسپولیس تهران و بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در بازی‌های آسیایی ۱۹۸۲ بود.

کسب مقام چهارم جام جهانی فوتسال ۱۹۹۲ و مقام سوم جام ملت‌های آسیا ۱۹۹۶ مهمترین موفقیت‌های مایلی کهن در عرصه مربی‌گری هستند.