مصطفی کیایی در پشت صحنه ساخت فیلم خط ویژه
مصطفی کیایی که در دوره سی ام جشنواره فیلم فجر توانست برای نگارش فیلمنامه فیلم ضد گلوله ، برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه شود ، در آن زمان کیایی داستانی طنز آمیز ولی متفاوت با فیلم های ژانر طنز را جلوی دوربین برد و ساخت که مورد توجه بسیاری از منتقدان قرار گرفت.
کیایی در آخرین ساخته خود خط ویژه هم داستان سراسر هیجان و طنز آمیز ولی در مواقعی جدی را جلوی دوربین برد ، خط ویژه از آن دسته فیلم هایی است که مخاطب را با هیجان خود همراه می کند و به نوعی مخاطب را برروی صندلی سینما میخکوب می کند تا جایی که بیننده از فکر پرداختن به ادامه داستان جلوتر از فیلم و پیش بینی کردن داستان را از ذهن خود بیرون می کند.

مصطفی کیایی یک فیلمنامه نویس قهار

پشت صحنه فیلم خط ویژه اثر مصطفی کیایی
با دیدن خط ویژه مشخص میشود که پشتوانه هر فیلم خوب فیلمنامه عالی آن است و مصطفی کیایی با ساخت این فیلم نشان داد که بیشتر یک فیلمنامه نویس حرفه ای است تا کارگردان و شاید اگر فیلمنامه خط ویژه را شخصی بجز خودش نگارش میکرد فیلم به این خوبی در نمی آمد.

مصطفی کیایی پس از دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه مردم در مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره فیلم فجر در رابطه با فیلم خود اینگونه سخن گفت : خیلی خوشحالم که فیلم می سازم و مردم می روند برایش پول می دهند و فیلم را می بینند. به ما گفتند راجع به داوری صحبت نکنید چون منشوری می شوید و فیلم مان را بدون تماشاگر اکران می کنند! سعی می کنم بگویم عصبانی نیستم!

تصاویری از پشت صحنه فیلم خط ویژه اثر مصطفی کیایی
منبع : نون و آب
مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است