مسابقه تیم های چلسی و اتلتیکو مادرید در نیمه نهایی لیگ باشگاههای اروپا

دیشب در دومین روز چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا در مرحله نیمه نهایی و در دور برگشت این مسابقات تیمهای چلسی و اتلتیکو مادرید برای مشخص شدن دومین فینالیست این مسابقات در ورزشگاه خانگی چلسی به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم چلسی که هفته گذشته توانسته بود اتلتیکو را در مادرید با نتیجه بدون گل متوقف کند ، قبل از دیدار و روی کاغذ از شانس زیادی برای صعود برخوردار بود ولی این تیم که در مسابقه رفت بازیکنان کلیدی خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت برای مسابقه برگشت از دست داده بود نتوانست در مقابل انگیزه و شادابی بازیکنان اتلتیکو مقاومت کند و در عین ناباوری طرفداران خود با نتیجه 3 بر 1 مغلوب مهمان خود شد.

وداع تیم چلسی تیمی بدون دفاع با لیگ قهرمانان

مسابقه تیم های چلسی و اتلتیکو مادرید در نیمه نهایی لیگ باشگاههای اروپا

بعد از باخت دور از انتظار تیم چلسی میتوان این لقب را به این تیم داد چلسی تیم بی دفاع ، مورینو که به یک مربی باهوش در دنیای فوتبال مشهوراست در مسابقه دیشب نتوانست بجز دقایق ابتدایی تیم خود را مدیریت کند و پس از ورود اتو بازیکن مورد علاقه آقای خاص که از همان اویل ورودش به زمین میتوانستیم حس کنیم که انگیزه و آمادگی بالایی برای حضور در این دیدار مهم را ندارد باعث تا تیم چلسی از هم پاچیده شود.

البته دلیل عدم نتیجه نگرفتن چلسی را نمیتوان تنها حضور نداشتن فرانک لمپارد یا پیتر چک دانست ولی مهمترین دلیل باخت چلسی را میتوان ضعف خط دفاعی این تیم در مسابقه دیشب دانست نا هماهنگی در بین مدافعان این تیم بسیار به چشم میخورد ،گویی که مدافعان چلسی دیشب برای اولین بار بود که در کنار هم به مبدان رفته اند ، شاید تنها فردی که میشود با انگیزه ترین بازیکن تیم چلسی نامید فرناندو تورس باشد که تک گل این تیم را هم او به ثمر رساند.

در هر صورت این خوزه مورینیو و تیم چلسی بود که باز هم در صعود به دیدار فینال نا کام ماندند و باعث شدند تا فینال All Final Espanola تمام اسپانیایی شکل بگیرد.

ورزشگاه استنفورد بریچ شهر لندن و وداع تلخ چلسی با لیگ قهرمانان اروپا

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است