تصاویری از فیلم مادر اتمی به کارگردانی علی احمدزاده

فیلم سینمایى مادر قلب اتمى به کارگردانی علی احمد زاده در تهران جلوی دوربین رفت ، اولین تصاویر منتشر شده این فیلم از حضور محمد رضا گلزار ، ترانه علیدوستی ، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیانی در این فیلم خبرمی دهد.

در این فیلم که به تهیه کنندگی سید امیر سید زاده ساخته میشود محمد رضا گلزارو مهرداد صدیقیان نیز حضور دارند ، علی احمدزاده بیش از فیلم مهمونی کامی را جلوی دوربین برده بود که در آخر هم موفق به گرفتن مجوز اکران نشد و بالاخره تصمیم گرفته شد تا مهمانی کامی را بدون اکران در شبکه نمایش خانگی دیده شود.

تصاویری از فیلم مادر اتمی به کارگردانی علی احمدزاده

داستان فيلم طبق خبرهای منتشر شده رابطه ای هم با نام فیلم قبلی احمد زاده دارد و فیلم با مهمونی کامی آغاز می شود که قصد دارد ايران را برای هميشه به مقصد تونس ترک کند و گویا تمام صحنه هایاین اثر در تهران فيلمبرداری مي شود.

از دیگرعوامل اصلی اين فيلم میتوان از نويسنده: علی احمدزاده، مانی باغبانی ، مدير فيلمبرداری: اشکان اشکانی، طراح چهره پردازی : سعيد ملكان، برنامه ريز و دستيار اول کارگردان: عليرضا شمس شريفی ، صدابردار: امين ميرشکاری، طراح صحنه و لباس: ملودی اسماعيلي، دستيار اول صحنه و لباس: ليلا بهشاد، مدير تدارکات: حامد آزادی ، عکاس: ساتيار امامی ، مجری طرح و مدير توليد: محمد سيدزاده نام برد.

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است