یزدان عشیری  مدیر روابط عمومی سیزدهمین جشنواره مقاومت

یزدان عشیری مدیر اسبق روابط عمومی جشنواره سی ام و سی و یکم فیلم فجر که یکی از با تجربه های عرصه روابط عمومی میباشد ، ایشان که به خاطر تغییرات عمده در مدیرت های مربوط به جشنواره فیلم فجر در دوره سی و دوم  شاید از سوی مسئولین مورد بی مهری قرار گرفت در دوره گذشته عهده دار این سمت نبود با حکم محمد خزائی دبیر سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت به عرصه مدیریت روابط عمومی بازگشت .

بر این اساس آقای یزدان عشیری طی حکمی از سوی محمد خزاعی دبیر جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به سمت مدیر روابط عمومی و ارتباطات رسانه ای این این دوره منصوب شد.

متن این حکم که از سوی محمد خزائی در اختیار رسانه ها قرار گرفته به شرح ذیل است: 

محمد خزائی دبیر سیزدهمین جشنواره مقاومت

جناب آقای یزدان عشیری نظر به تجربه، شایستگی، توانمندی و نگاه حرفه‌ای جنابعالی به حوزه روابط عمومی، مناسبات اجتماعی و ارتباطات رسانه ای؛ شما را به سمت مدیر روابط عمومی سیزدهمین جشنواره بین الملی فیلم مقاومت منصوب می نمایم.

امیدوارم با عنایت به سال اقتصاد و فرهنگ و اهتمام ویژه به دغدغه های رهبری در حوزه فرهنگ و حساسیت های منطقه ای و جهانی نسبت به موضوع مقاومت بتوانید با عزمی جهادی و با بهره گیری از تجارب ارزشمند شاهد رشد و شکوفایی شایسته جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت باشیم به یقین برگزاری تاثیرگذار این حرکت ریشه‌دار و جریان ساز سینمای ایران به عنوان شاخص ترین جشنواره سینمایی انقلاب اسلامی می‌تواند در رشد و ارتقای فرهنگ و هنر متعالی این مرز و بوم نقشی اساسی و راهبردی ایفا نماید.

محمد خزائی دبیر سیزدهمین جشنواره مقاومت

از خداوند بزرگ موفقیت و سربلندی شما را در مسیر تحقق اهداف بلند این رویداد فرهنگی و سینمایی خواستارم.مدیریت روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم فجر طی دوره های سی ام و سی یکم، مدیریت روابط عمومی دوره های پیشین جشنواره فیلم مقاومت و دفاع مقدس و مدیریت روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران و مرکز هنرهای نمایشی کشور از جمله فعالیت‌های پیشین عشیری است.

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است