ویتالی سدیوک خبرنگار اوکراینی

ویتالی سدیوک خبرنگار اوکراینی است که بیشتر برای یک شبکه تلویزیونی در اوکراین کار می کند و در بیشترفستیوالهای  مهم دنیا برای تهیه خبر حاضر است.

ویتالی سدیوک را نه برای خبرنگار بودنش بلکه برای شیرین کاریهای بی مزه و حرکات شوک برانگیز در مراسم های مختلف سینمایی میشناسند ، ویتالی که کارت ورود به مراسم های فرش قرمز را دارد در بیشتر آنها حرکاتی را انجام میدهد که در بعضی مواقع باعث دستیگری او میشود.

ویتالی سدیوک خبرنگار اوکراینی

ویتالی سدیوک که اکثرا" سوژه عکاسان و خبرنگاران دیگر در این نوع مراسم ها است مزاحمت هایی را برای بازیگران هالیوودی پیش آورده است ، در جدیدترین حرکت او که چندی پیش در جشنواره کن انجام داد در مراسم فرش قرمز یک فیلم انیمیشنی با نام ‌(چطور اژدهایتان را تربیت کنید 2) در حالی که گروه صداپیشگان فیلم از جمله کیت بلانشت و آمریکا فرارا کنار هم ایستاده بودند تا عکاسان از آنها عکس بگیرند، از پشت به سمت آمریکا فرارا رفت و با خوابیدن روی زمین، سرش را زیر تور روی دامن او کرد تا جایی که وحشت و تعجب این بازیگر را به دنبال داشت.

ویتالی سدیوک خبرنگار اوکراینی

این حرکت ویتالی سدیوک باعث شد تا بلافاصله توسط ماموران امنیتی از صحنه دور شود و همین کار او باعث شد تا عکسی از وی در حالی که در زیر تور سفید دامن امریکا فرارا لبخند میزند در رسانه ها منتشر شود.

در پی این اتفاق و مزاحمت های او ماموران امنیتی او را آزاد کردند ولی او و گروهش را تهدید کردندتا در صورتی که یک بار دیگر چنین مزاحمتی از سوی ویتالی سدیوک ایجاد شود، مانع ورود آنها به مراسم هنری شوند.

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است