تصاویری از هجوم ویتالی سدیوک به بازیگران هالیوود بر روی فرش قرمز

همانطور که در خبرها گفتیم ویتالی سدیوک خبرنگار اوکراینی است که بیشتر برای یک شبکه تلویزیونی در اوکراین کار می کند و در بیشترفستیوالهای  مهم دنیا برای تهیه خبر حاضر است.

ویتالی سدیوک را نه برای خبرنگار بودنش بلکه برای شیرین کاریهای بی مزه و حرکات شوک برانگیز در مراسم های مختلف سینمایی میشناسند ، ویتالی که کارت ورود به مراسم های فرش قرمز را دارد در بیشتر آنها حرکاتی را انجام میدهد که در بعضی مواقع باعث دستیگری او میشود.

در این بخش نگاهی به تصاویر ثبت شده از حرکات او در مقابل بازیگران هالیوود می اندازیم

تصاویری از هجوم ویتالی سدیوک به بازیگران هالیوود بر روی فرش قرمز

در تصویر شماره یک ویتالی اسکات را در زمانی مشاهده می کنیم که کیت بلانشت به همراه آمریکا فررا و دیگر هنرمندان انیمیشن “چگونه اژدهای خود را تربیت کنید ۲ ” روی فرش قرمز جشنواره کن حاضر شدند و در آن لحظه او از پشت سرشان روی زمین دراز کشید و سر خود را به زیر دامن سفید و بلند فررا برد.

تصویر شماره دو که قدیمی تر از تصاویر دیگر است او را در مقابل ویل اسمیت درمراسم فرش قرمز مردان سیاهپوش۳ در سال 2012 می بینیم که با نزدیک شدن به ویل اسمیت تلاش کرده بود تا لبهای او را ببوسد که با سیلی ویل اسمییت مواجه می شود.

 

تصویر شماره سوم در سال 2013 و در مراسم جایزه گرمی اتفاق افتاد که در این صحنه هنگامی که جنیفر لوپز و پیت بول از آدل برای دریافت جایزه اش دعوت کردند تا به روی سن بیاید ویتالی خود را بر روی سن رساند که با برخورد محافظین مراسم آن شب را در بازداشگاه به سر برد ، این حرکت او را میتوان آرام ترین شیوه او در بین حرکاتش نامید.

 

در تصویر چهارم اینبار نوبت برادلی کوپر بود که ویتالی سدیوک جلوی پایش به همان شیوه ای که در عکس میبینید زانو بزند و با زشت ترین شیوه او را در آغوش  بگیرد که بعدها برادلی کوپر گفت که در آن لحظه احساس شرم و خجالت به او دست داده بود.

 

تصویر پنجم وتالی سدویک حرکتی را که در مقابل برادلی کوپر انجام داده بود دوباره در فوریه امسال و در جشنواره سانتا باربارا برابر لئونارد دی کاپریو انجام داد و این حرکت او خنده دی کاپریو را به همراه داشت.

اما حرکت ششم این تصویر که شاید باعث شد برخورد شدیدتری با ویتالی سدیوک شود یورش او به طرف برد پیت در مراسم فرش قرمز فیلم «خبیث» در میان جمعیت حاضر در بلوار هالیوود بود.

این اتفاق در حالی رخ داد که برد مشغول امضا دادن به هواداران خود بود ، که ویتالی با مشت به صورت این بازیگر محبوب ضربه زد او پس عبور از معبر معین شده بین مهمانان و تماشاگران و هشت محافظ  برد پیت این ضربه را به او. وارد کرد.

حال پس از این همه رفتارهای غیر اخلاقی و هرج مرج طلبانه وتال اسکات مشخص نیست پشت پرده این رفتارها چه دلیلی نهفته است آیا وتالی تنها برای خود نمایی و جلب توجه این کار را میکند که بعید است شاید این هم نمایشی باشد برای.....

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است