صحنه حمله برد پیت

ویتالی سیدیوک خبرنگار اکراینی که به خرابکاری مراسم های فرش قرمز فستیوال ها و فیلم ها مشهور است و چندی پیش به خاطر ضربه زدن به صورت برد پیت بازداشت شد ، بالاخره ممنوع الورود شد.

ویتالی سیدویک چند روز پیش در حاشیه مراسم فرش قرمز فیلم «شرور» با ایفای نقش "آنجلینا جولی" به "برد پیت" حمله کرد و او را از ناحیه صورت مصدوم کرد ، به همین دلیل دادگاهی در آن کشور او را از حضور و ورود به تمام مراسم ها و جشن های فرش قرمز منع کرد.

در این حکم او باید در فاصله 500 یاردی هر برنامه یا فرش قرمزی که برگزار می شود، قرار بگیرد و همچنین او محکوم به پرداخت 200 دلار جریمه، 20 روز کار در جامعه و 36 ماه ارائه خلاصه گزارش حسن کار و صلاحیت به دادگاه را در حکم خود دارد.

دستگیری ویتالی سیدویک ضارب برد پیت

او از حمل هرگونه سلاح خطرناک و آزاد و اذیت افراد منع شده است و باید هر هفته به مدت 52 هفته، مشاوره روانی بگیرد و به دادگاه بازگردد تا نشان دهد که در این جلسات شرکت کرده و به کار در جامعه می پردازد ، او پس از پرداخت مبلغ جریمه، آزاد شد و قرار شد تا  به "برد پیت" و "آنجلینا جولی" به هیچ عنوان نزدیک نشود.

لازم به ذکر است که وکیل سیدیوک آنتونی ویلوبی در حمایت از موکل خود گفته  که "اتفاق چهارشنبه شب عمدی نبوده و گزارشات داده شده مبنب بر ضربه زدن به صورت برد پیت صحیح نمی باشد ، وکیل اودر ادامه گفته است که موکلش سعی در بغل گرفن "برد پیت" داشته که مورد حمله نیروی امنیتی قرار گرفته است و در این اتفاق فقط عینک "پیت" بر زمین افتاده و "سیدیوک" قصد زدن او را نداشته است.

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است