محمد رضا خلعتبری در کنار هومن خلعتبری

پس از اعلام اسامی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل و خط خوردن نام محمد رضا خلعتبری بازیکن تیم پرسپولیس که شاید هیچ شخصی فکر نمیکرد او در میان خط خوردگان باشد بازار داغ شایعات به راه افتاد.

محمد رضا خلعتبری پس از خط خوردن از تیم ملی این اتفاق را ناباورانه دانست و گفت از این اتفاق شوکه شده ام و نمیدانم چه بگویم و شاید همین صحبت های کوتاه خلعتبری باعث شکل گیری این شایعات شده باشد.

محمد رضا خلعتبری

همه این شایعات به عکسی برمیگردد که او را در کنار هومن خلعتبری نشان میدهد ، همانطور که میدانید تیم ملی در کشوری که خلعتبری آهنگساز در آن زندگی میکند یعنی اتریش اردو آمادگی خود را بر پا کرد و همین امر دلیل حضور ایشان در کنار بازیکنان تیم ملی شد تا جایی که عادل فردوسی پور هم در مسابقه دوستانه ایران و مونتونگرو غیر مستقیم به این حضور اشاره کرد.

در همین رابطه تصویری از خلتعبری ها در کنار هم منتشر شد که طبق شایعات گفته میشود در خط خوردن محمد رضا خلعتبری تاثیر داشته است که البته این موضوع شایعه بیش نیست و هنوز از طرف محمد رضا خلعتبری تائید نشده است.

 در همین ارتباط رئیس حراست فدراسیون فوتبال محمد حسین حمیسی در گفتگو با خبرگزاری فارس نکاتی را درباره این شایعات مطرح کرد ه اند.

هومن خلعتبری

محمد حسین حمیسی گفت : همان زمان که ملی‌پوشان ما در داخل شهر مشغول گشت و گذار بودند ایرانی‌های زیادی هم بودند که می‌خواستند با بازیکنان عکس یادگاری بگیرند و بعضاً می‌آمدند که با بازیکنان عکس یادگاری بگیرند که ملی‌پوشان ما هم از این موضوع استقبال نمی‌کردند، اما آنها خیلی متمایل بودند که با ملی‌پوشان عکسی به یادگار بگیرند و من دیدم که چند مورد از این موارد اتفاق افتاد اما باید بگویم که واقعاً ملی‌پوشان ما قلباً رضایت نداشتند با آنها عکس بگیرند، اما بله! این اتفاق افتاد. درباره عکس منتشر شده از خلعتبری هم باید بگویم او خودش هم از گرفتن آن عکس راضی نبود و این مسائل در سطح خیابان اتفاق افتاد و ما نمی‌توانستیم زیاد از این موضوع جلوگیری کنیم، البته باز هم باید تأکید کنم که ملی‌پوشان ما از این کار رضایت نداشتند و تنها به دلیل درخواست آنها این اتفاق دو سه باری افتاد.

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است