بهاره رهنما و مهناز افشار

متاسفانه در جامعه  هنوز فرهنگ های منفی مختلفی در برخورد با اخبار منتشر شده درباره زندگی خصوصی هنرمندان سینمایی کشور میشود که مورد انتقاد جامعه هنری کشور است , پس از آنکه خبر ازدواج هنرمند مطرح سینما ایران در بیشتر سایتهای مجازی انتشار یافت ، موج عظیمی از نظرات مختلف در شبکه های اجتماعی درباره این اتفاق به راه افتاد.

در همین رابطه یکی از هنرمندان مطرح کشور در متنی که در جام جم سیما به چاپ رسیده است دلخوری خود را از نظرات منفی منتشر شده از برخی از کاربران اینگونه شبکه ها اظهار داشت.

بهاره رهنما گفت : متاسفم از این همه آدم قضاوت گر و نا بالغ که تمام مشغولیت دیروز و امروز و نوشته هایشان شده نیش و کنایه زدن به یک بازیگر معروف به خاطر ثبت ازدواجشو یا شاید بخاطر تمام مشکلاتی که با معروفیت ادم های این حرفه دارند.متاسفم از اینکه همه جای دنیا هنرمندان در چنین روزی کلی جملات زیبا و ارزوهای خوب از مردمشان می شنوند و در این کشور این طور به یک هنرمند حمله می شود کامنت ها و جملات ادمها از دیروز تا الان تمام قلبم را به درد اورده اینکه همسر او فرزند کیست به ما چه؟ به شما چه؟ این خصوصی ترین تصمیم زندگی یک انسان است دست از سر زندگی ادمهای معروف بردارید این واقعا روا نیست و این پوسیده ترین طرز فکر است که پدر کسی یا مادرش تا ابد برچسب شخصیتی اوست ، کمی به فکر خودمان باشیم تا دیگران!
یاد یک جمله از نمایش قبلیم نوشته خودم افتادم:
ما ادمای معروف هیچیمون عادی نیست وهیچیمون مال خودمون نیست ،نه عروسیمون ،نه طلاقمون ،نه مرگمون ،نه غربتمون هیچی! 

مطلب : محمد بیگی

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلا مانع است