مسابقه والیبال ایران و برزیل

در مسابقه والیبال ایران و برزیل از سری مسابقات لیگ جهانی که در سالن دوازده هزار نفری برگزار شد ، انبوه علاقمندان به این رشته ورزشی برای دیدن این دیدار به سالن استادیوم آزادی رفته بودند.

این مسابقه در حالی آغاز شد که تماشاگران از ساعت 17 شروع به حضور در سالن کردند حتی آغاز مسابقات جام جهانی هم تاثیری در نیامدن مردم ورزش دوست ایران نداشت ، همین امر باعث شد تا از ساعت 19 سالن دوازده هزار نفری دریگر جای سوزن انداختن هم نداشته باشد.

البته قبلا" هم این نوع استقبال از مسابقات والیبال شده بود اما اینبار فرق میکرد تیم برزیل برای اولین بار به ایران آمده بود و تماشاگران ایران برای دیدن آنها و شکست دادن دوباره این تیم لحظه شماری میکردند ، گفتنی است که در این مسابقه بر خلاف مسابقه های قبلی نظم خاصی در ورزشگاه حکمفرما بود.

مسابقه والیبال ایران و برزیل در لیگ جهانی

در فاصله نیم ساعت مانده تا زمان برگزاری این مسابقه تیم برزیل برای گرم کردن به زمین مسابقه آمد که با دیدن تماشاگران و جو بالای سالن کمی هم شوکه شده بودند ، به جرات میتوان گفت که بیشترین درصد برد تیم ایران در این بازی را به تماشاگران اختصاص داد که با تشویق فراوان خود در گیم های چهارم و پنجم روحیه فراوانی را به تیم ایران وارد کردند.

البته باید به این نکته هم اشاره کرد که تماشاگران برزیلی هم به خوبی تیم کشورشان تشویق کردند حتی عده ای از آنها با آوردن پرچم ایران و برزیل خبر از دوستی خود با ایرانی های میدادند.

تصاویر اختصاصی نون و آب از حضور تماشاگران در مسابقه والیبال ایران و برزیل

مسابقه والیبال ایران و برزیل

مسابقه والیبال ایران و برزیل در لیگ جهانی