مسابقات والیبال لیگ جهانی از جمعه گذشته در تهران آغاز شد و طبق سالهای گذشته با شروع این رقابتها بحث ورود بانوان برای تماشای این نوع دیدارها مطرح میشود.

حضور تعدادی از بانوان در مسابقه والیبال ایران و برزیل

این امر یعنی ورود بانوان در چند مسابقه قبلی ایران در لیگ جهانی و دیدارهای آسیایی در سالهای گذشته اتفاق افتاد و مجوز ورود بانوان در آن دیدارها صادر شد ، ولی بعدها بنا به برخی بی نظمی ها و دلایلی دیگر این مجوز لغو شد و از ورود بانوان به این نوع مسابقات جلوگیری شد.

البته بودند کسانی که در همان مسابقاتی که ورود خانم ها ممنوع بود به خاطر استفاده از بند پ یعنی پارتی وارد سالن شده بودند و دیدارها را از نزدیک تماشا کردند ، اتفاقی که در مسابقه روز جمعه ابران با برزیل رخ داد و در گیم سوم تعدادی از بانوان وارد سالن برگزاری مسابقه شدند و در قسمت vip  در کنار تماشاگران برزیلی نشستند.

این اتفاق در حالی افتاد که به علت نبود جا برای نشستن این بانوان تعدادی از تماشاگران حاضر در آن جایگاه با دخالت مسئولین به بیرن فرستاده شدند تا این بانوان در آن جایگاه بنشینند ، حال سوال اینجاست که چرا و به چه دلیلی و با دستور چه شخصی این بانوان به سالن آمدند در صورتی که ورود بانوان به این مسابقات ممنوع است؟

استفاده ازاین مطالب با ذکر منبع بلا مانع است