لحظه گاز گرفتن شانه مدافع ایتالیا

شاید تا کنون شما از گاز گرفتن خرگوش ها که متخصص این روش هستند در امان بوده باشید و شاید هم تنها در کودکی کسی شما را گاز گرفته باشد ولی در حال حاظر شخصی در دنیا وجود دارد که با این روش خود را تخلیه میکند او کسی نیست جز خرگوش انسان نما  Luis Suárez بازیکن تیم فوتبال اروگوئه که از روش خرگوش ها یعنی گاز گرفتن برای تخریب روحیه تیم ایتالیا در جام جهانی در مقابل هزاران دوربین استفاده کرد.

لوئیس سورارز که قبل از جام جهانی به داوران قول داده بود دیگر گاز نگیرد نتوانست جلوی خودش را بگیرد و در مسابقه ایتالیا و اروگوئه مدافع این تیم کلینی را گاز گرفت تا همه تماشاگران از حرکت عجیب او شوکه شوند.

لوئیس سوارز مهاج باهوش و گاز گیر تیم اروگوئه

دیروز قبل از آغاز مسابقه در جمعی منتظر آغاز دیدار ایتالیا و اروگوئه نشسته بودیم که با یکی از دوستان صحبت لوئیس سوارز پیش آمد ، آن دوست درباره این مهاجم که در مسابقه قبلی برابر انگلیس دو گل به ثمر رسانده بود خواست اطلاعاتی را به او بدهم که در توضیحات من همین گاز گرفتن های او مطرح شد که این موضوع برای دوست عزیزمان قابل هضم نبود و این موضوع را یک شوخی تلقی کرد ، ولی خوشبختانه یا متاسفانه در حین این مسابقه دوست عزیزمان با چشمان از حدقه بیرون زده خود شاهد گاز گرفتن سوارز بود.

در پی این اتفاق رسانه های انگلیسی که دل خوشی از این مهاجم اروگوئه ای ندارند دست به مسخره کردن او زدند و تصاویری مونتاژ شده را از او منتشر کردند که شاید شدت محرومیت او را بیشتر کند ، پس از آنکه در جريان ديدار ايتاليا و اروگوئه لوييس سوارز شانه جورجيو کيه‌ليني را گاز گرفت، فيفا پرونده تحقيق در اين زمينه را گشود ، فيفا در بيانيه‌اي که در اين زمينه منتشر کرد آورده: «فيفا پرونده تحقيق در مورد لوييس سوارز را گشوده است.» اگر گاز گرفتن مهاجم اروگوئه براي سران فيفا مسجل شود، وي ممکن است با 24 جلسه محروميت روبه‌رو شود.

در یکی از این تصاویر تعدادی از بازیکنان فوتبال را نشان میدهد که در منوی غذایی سوارز گنجانده شده اند و در عکسی دیگر سوارز را در حالی که کاپ دندان طلا را دست دارد را نشان میدهد.

پس از يک فصل موفق اين بار جايزه‌اي ديگر به سوارز تعلق مي‌گيرد: بهترين گاز سال!

سوارز به عکس برچسبي کيه‌ليني هم رحم نکرد!

بزرگنمایی زخم شانه کلینی که توسط سوارز گاز گرفته شده!

 رستوران‌هاي زنجيره‌اي «ناندو» هم با انتشار عکسي در صفحه شخصي خود با کنايه به سوارز گفت: اگر گرسنه هستي چرا دندان‌هايت را در چيز خوشمزه‌تري فرو نمي‌کني!

 منوي غذاي سوارز بازیکنان فوتبال

تصاویر گاز گرفتن سوارز

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است