اکران عمومی فیلم ردکارپت

رد کارپت یا همان فرش قرمز نام فیلمی از هنرمند سینمای ایران رضا عطاران میباشد که در جشنواره سی و دوم فیلم فجر نمایش داده شد و مورد استقبال مخاطبین سینما قرار گرفت ، این فیلم در حالی که در آن زمان انتظار اکران شدنش نمیرفت امروز رسما" در سینما آزادی اکران عمومی خود را آغاز میکند.

رد کارپت داستان بازیگر درجه پائین سینما را با ایفای نقش رضا عطاران نمایش میدهد که آرزویش رفتن به بزرگترین فستیوال سینمایی جهان جشنواره کن است که این امر با درسرهای فراوان برایش تحقق میابد.

ردکارپت که با ورود نقش اصلی فیلم به کن داستان خود را شروع میکند همین امر باعث میشود تا صحنه هایی در فیلم نمایش داده شود که تا کنون در سینمای ایران نمایش داده نشده همین امر باعث شد تا در زمان نمایش ردکارپت در جشنواره فیلم فجر صحبت از اکران نشدن آن در سینماها به میان بیاید آلبته خود رضا عطاران هم در آن زمان در مصاحبه با سینما نون و آب گفته بود که فیلمی ساخته است که هیچ وقت اکران نخواهد شد.

اکران عمومی فیلم ردکارپت

البته گفتنی است که قبل از اکران عمومی این فیلم احمد احمدی تهیه کننده رد کارپت در پاسخ به این سوال که آیا این فیلم برای اکران عمومی با تغییراتی همراه خواهد بود یا خیر.. گفت : به تازگی برای دریافت پروانه نمایش این فیلم سینمایی اقدام کردیم که نسخه ای که برای دریافت پروانه نمایش ارائه شده همان نسخه ای است که در جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد. با توجه به اینکه هنوز از ارشاد جوابی نگرفته‌ایم، نمی دانم آیا این نسخه برای اکران عمومی با تغییراتی همراه خواهد بود یا خیر.

حال باید ببینیم که نسخه نمایش داده شده در اکران عمومی همان نسخه نمایش داده شده در جشنواره فیلم فجر است یا نه قسمتهایی از آن سانسور شده است.

مطلب : محمد بیگی
استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است