ایران و افغانستان را فتح می کنیم و نامش را می گذاریم خراسان !!!

نقشه داعش برای 5 سال آینده: ایران و افغانستان را فتح می‌کنیم، اسمش را می‌گذاریم خراسان! / همه باید از خلیفه ما اطاعت کنند!

دیلی میل نوشت: گروه تروریستی داعش که شکل گیری خلافت اسلامی خود را در مناطقی از خاورمیانه اعلام کرده است، طرح آینده ی سرزمین خود را منتشر کرده که تا افغانستان و اروپا امتداد دارد! به گزارش نامه نیوز، با اعلام خبر تشکیل خلافت اسلامی، داعش از مسلمانان سراسر جهان خواسته تا با ابوبکر البغدادی به عنوان خلیفه بیعت کنند. این اعلامیه داعش که در نخستین روز ماه مبارک رمضان منتشر شده می تواند موجی از درگیری ها را در بین گروه های تندرو بوجود آورد.

ابومحمد عدنانی سخنگوی داعش گفت: مشروعیت تمام امارت ها، دولت ها و سازمان ها با توسعه ی سرزمین خلیفه و رسیدن ارتش ما به مناطقشان از بین می رود. وی افزود: به خلیفه خود گوش کنید و از او اطاعت کنید. از دولت ما که روز به روز رشد خواهد کرد، حمایت کنید! براساس این گزارش، در نقشه ای که از سوی داعش منتشر شده این گروه برنامه ی پنج ساله خود را برای گسترش مناطق تحت تصرف خود اعلام کرده است. در این نقشه ی مضحک، داعش به سرزمین های خاورمیانه، شمال افریقا و بخشی وسیعی از اسیا و اروپا دست انداخته است!
به گزارش انتخاب، در این نقشه ایران، افغانستان، و مناطق اطراف دو کشور به نام خراسان و تحت تسلط داعش معرفی شده است.
به نوشته دیلی میلی؛ اسپانیا که به مدت 700 سال در دست مسلمانان بود براساس طرح داعش تا سال 2020 تسخیر می شود.