تیم والیبال ایران

پس از آنکه تیم ملی والیبال با پیروزی بر تیم لهستان در دو مسابقه خود در ایران جواز حضور در جمع شش تیم برتر این تورنمنت را دریافت کند برای نمایش شایستگی های خود امروز در یک دیدار تشریفاتی به مصاف تیم لهستان در  سالن ارگوآرنا خواهد رفت.

گفتنی است که این دیدار در حالی انجام میشود که این دیدار برای تیم های برزیل و لهستان از اهمیت خاصی برخوردار است و در صورت برد لهستان این تیم برزیل است که در این مرحله از مسابقات حذف میشود.

بليط 2 ديدار ايران و لهستان از هفته پاياني مسابقات مرحله مقدماتي ليگ جهاني از طريق پايگاه اطلاع رساني فدراسيون واليبال لهستان به فروش رسيده است و این در حالی است که  مسئولان برگزار کننده اين ديدارها جايگاه خاصي را براي تماشاگران ايران اختصاص نداده‌اند به همين دليل هواداران و علاقمندان به واليبال کشورمان که مقيم اروپا هستند با يکديگر هماهنگ شده و فقط بليط‌هاي بخش خاصي از سالن را خريداري کرده‌اند. اين احتمال مي‌رود که در بازي‌هاي تيم ملي کشورمان مقابل تيم لهستان حدود 150 نفر تماشاگر ايراني در سالن حاضر شوند.

گفتنی است که مبلغ بليط هاي اختصاص يافته به اين ديدارها بنا به جايگاه هاي مختلف، متفاوت است. جايگاهها به 5 دسته تقسيم شده‌اند ، براين اساس پايينترين قيمت بليطهاي بازي ايران و لهستان 20 يورو و بالاترين آن 50 يورو است.

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است