ناراحتی بتزیکنان برزیل از شکست سنگین برابر آلمان

سیپیده دم امروز در برزیل چه اتفاقی افتاد ، دیدار نیمه نهایی جام جهانی 2014 برزیل بین تیم میزبان و آلمان مسابقه ای غیر قابل پیش بینی لقب گرفت.

تیم فوتبال برزیل در یک مسابقه دراماتیک تلخ پس از آنکه در دقیقه 11 روی شوت مولر دروازه خود را باز شده دید در عین ناباوری در عرض 7 دقیقه چهار گل دیگر خورد تا تیم برزیل ازهم پاچیده شود و در پایان با نتیجه باورنکردنی 7 بر 1 مغلوب تیم آلمانی شود که فکر پیروزی بر برزیل را به این شکل را نمیکرد.


این داستان تلخ ، شکست برزیل در دقيقه 11 با ضربه توماس مولرآغاز شد و در ادامه ميروسلاو کلوزه در دقيقه 23 موفق شد ضمن به ثمر رساندن دومين گل آلمان شانزدهمين گلش را در تاريخ جام هاي جهاني به ثمر برساند و توني کروس در دقايق 24 ، 26
موفق شد مسابقه را چهار بر صفر به نفع آلمان کرد .

ناراحتی تماشاگران برزیل

در دقيقه 29 سامی خدیرا موفق شد پاس اوزيل را به گل تبديل کند تا آلمان در پایان نیمه اول 5 بر صفر پیروز شود ، برزیل که دیگر خود را از گل سوم بازنده میدید در نیمه دوم هم باز هم اسیر روحیه بالای تیم آلمان شد.


شورله بازیکن تعویضی آلمانها در دقيقه 69 و 79 با به ثمر رساندن دو گل برزیل بزرگ را تحقیر کرد تا بازیکن متعصب برزیل اسکار در دقیقه 91 اولین گل برزیل در این دیدار را به ثمر رساند تا عدد صفر از جلوی نام برزیل پاک شود تا اين ديدار با نتيجه 7 بر يک به سود آلمان به پايان برسد.

مطلب : محمد بیگی

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است